×
Спасибо, я уже с вами
Мілетій Бальчос: "Головне зараз вчасно поновити змагання"

Мілетій Бальчос: "Головне зараз вчасно поновити змагання"

4 марта 2010, четверг. 19:262010-03-04T19:26:04+02:00

Після позачергової звітно-виборчої Конференції Професіональної футбольної ліги новий президент ПФЛ Мілетій Бальчос відповів на питання журналістів.

- Можете назвати основні проблеми, які зараз є у ПФЛ і як ви будете з ними боротися?

- Скажу тільки найближчу проблему. Це своєчасно розпочати змагання з урахуванням погодних умов. Якщо погодні умови не дадуть нам можливості вчасно розпочати змагання, то треба буде скорегувати календар. Взагалі проблем багато. Це організація діяльності, діяльність клубів, дотримання статутних і регламентних норм клубами та керівниками… Роботи дуже багато. Те що сталось поставило питання, чи буде взагалі існувати ПФЛ. Звідси і пішли розмови стосовно формату змагань. Я планую в установленому порядку ініціювати у Верховній Раді зміни до законодавства України стосовно Закону про фізичну культуру і спорт про колективне членство футбольних клубів у ФФУ. За це я борюся вже три роки.

- Скільки, якщо не секрет, ви будете отримувати на посаді президента ПФЛ?

- Як скаже Центральна рада. Скаже п’ять тисяч гривень, тож буду стільки і отримувати.

- А я була до цього заробітна платня?

- 25 тисяч.

- Ви казали, що хочете поліпшити імідж ПФЛ. Яким чином ви будете це робити?

- Насамперед за рахунок підняття рівня змагань. Також буде приділятися увага інфраструктурам клубів, а саме стадіонам і тренувальним базам. Також ми ведемо переговори з ТРК «Україна» щодо трансляцій центрального матчу в кожному турі першої ліги. Інтернет трансляції ми зберігаємо, це теж допомагає поліпшенню іміджу, окрім цього ми будемо їх вдосконалювати.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: В`ячеслав Лашук, UA-Футбол


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев