×
Спасибо, я уже с вами
Олег Шептицький: "Нас влаштує лише перемога"

Олег Шептицький: "Нас влаштує лише перемога"

Автор: Олег Василевський, спеціально для UA-Футбол

20 марта 2010, суббота. 11:002010-03-20T11:00:28+02:00

Своїми міркуваннями про матч із тернопільською “Нивою” з UA-Футболом поділився новачок ФК “Львів”, нападник Олег Шептицький.

- “Ниву” ми зобов'язані перемагати, - розпочав Олег, - тим паче, що очки нам потрібні. Тому розслаблятись ніколи. Треба вийти на поле і виконати завдання на гру: здобути три очки.

Та й за футболом, переконаний, уже засумували і вболівальники, і гравці. Перерва у чемпіонаті тривала довго, а тут ще й гру проти “Севастополя” суддя переніс.

- А як команда сприйняла це рішення арбітра?

- Ми, як і належить, перед грою вийшли на розминку і навіть думки такої не було, що не зіграємо з “Севастополем”. Стан газону, з моєї точки зору, був задовільний. Так, стояла у деяких місцях вода, але грати можна було. Ще й не на такому полі доводилось футбол грати.

- Повернімось до матчу з “Нивою”. Вважаєш, що ФК “Львів” легко здолає аутсайдера?

- Розвиток подій на полі залежатиме від нас самих. А нас влаштує лише перемога. Тобто, як ми дозволимо супернику, так він і буде грати.

- Цілком ймовірно, що цей матч стане для тебе дебютним у “синьо-золотій” футболці. Цей факт додає мотивації?

- Мабуть, що так. Але не варто весь час про це думати. Треба просто зосередитися на грі й допомогти команді здобути перемогу, а при нагоді гол забити (cміється — авт.).

- Олеже, як виник варіант перейти у ФК “Львів”?

- Завершився контракт з “Нафтовиком” і тут якраз запропонували спробувати свої сили у “Львові”. Я погодився. Річ у тім, що охтирська команда не ставить перед собою такі завдання, як ФК “Львів”, а я хочу йти вперед, а не стояти на місці. Тож, в даному випадку амбіції клубу та мої не співпали. Утім, в мене багато приємних спогадів пов'язаних із цією командою, особливо, коли “Нафтовик” у вищій лізі грав.

- Гол “Динамо” один з них?

- З того часу два роки минуло. Треба вже нові м'ячі забивати.

- У тебе у “Львові” футболка під №20. Чому обрав саме цей номер?

- Дали список вільних номерів, побачив там двадцятий, от і взяв. А, зрештою, для мене немає значення під котрим номером грати.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев