×
Спасибо, я уже с вами
Юрій Кіндзерський: "Нам хочуть зарахувати технічну поразку"

Юрій Кіндзерський: "Нам хочуть зарахувати технічну поразку"

Автор: Олег Василевський, спеціально для UA-Футбол

29 марта 2010, понедельник. 09:182010-03-29T09:18:32+03:00

Своїми враженнями про старт “Львова” у весняній частині чемпіонату та про матч із “Енергетиком”, зокрема, з UA-Футболом поділився президент ФК “Львів” Юрій Кіндзерський.

- Команда показала, що рахунок 0:1, не лякає її. Вона може зібратись і забити потрібну кількість голів, - розповідає Юрій Іванович. - Приємно, коли тренер вгадує із заміною і дай Бог, аби так завжди було. Однак треба бути готовим до всього. Бо чим ближче до завершення чемпіонату, тим загострюватиметься боротьба.

- Тактика гри із двома нападниками, виправдала себе?

- Не хочу, аби це сприйняли як вмішування президента у роботу тренерського штабу, але скажу, що я дуже часто спілкуюся із тренерським штабом і багато хто, не лише я, рекомендував тренерам спробувати зіграти із двома нападниками, а, можливо, й з трьома. Бо я впевнений, що ми є лідерами Першої ліги і достойні Прем'єр-ліги.

- З вашої точки зору, у пропущеному “Львовом” м'ячі є помилка голкіпера?

- З трибуни здалось, що так. Утім, він пропустить ще чимало голів... ФК “Львів” готовий ризикувати й навіть інколи щось втрачати, аби виховувати молодих талантів. Ми даємо їм грати і це плюс для нас, бо завтра вони стануть досвідченішими, а ми - сильнішими.

- Стартом весняної частини чемпіонату, задоволені?

- Якщо говорити відверто, то ні. Бо невдало зіграли з Десною. Крім того хочу сказати, що є якісь напади на ФК “Львів”. Адже, на жаль, до цього часу ще не вирішене питання про перенесення матчу з “Севастополем”. Таке враження, що ПФЛ хоче щось там “накрутити”.... То дисциплінарний комітет має цим займатись, то вже Федерація... Невже так важко визначитись із датою? Знаю, що є сторони, котрі хочуть зарахувати нам технічну поразку... З “Десною” грали об 11.30. Є ж реглемент, а хтось дозволяє собі його порушувати. А це значить, що не все добре у нашому футбольному господарстві.

- Можливо, причина в тім, що ви мали намір стати президентом ПФЛ?

- Це є, напевно, якісь спроби пояснити: хто в домі господар. Але ми зможемо себе захистити, бо є закон, є футбольне право.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев