Юрій Кіндзерський: "Лічимо гроші"

Юрій Кіндзерський: "Лічимо гроші"

13 января 2011, четверг. 15:562011-01-13T15:56:03+02:00

Після того, як головний тренер ФК «Львів» сказав, що президент прояснить ситуацію щодо майбутнього клубу після зборів, ми одразу після їх закінчення зв'язалися з Юрієм Кіндзерським.

— Юрію Івановичу, наскільки відомо «УФ», щойно мали закінчитися загальні збори ФК «Львів». Проясніть, будь ласка, ситуацію щодо фінансових труднощів клубу та яким ми його побачимо надалі?

— Гарний у вас журналістський нюх, що й казати! Справді, у нас лише щойно закінчилося зібрання (розмова відбулася близько третьої години вчорашнього дня. — Авт.). Прояснити ситуацію... Розумієте, сиділи ось щойно, думали, рахували гроші, враховували всі свої можливості, роздумували, як бути далі, адже перед командою стояли і мають стояти якісь завдання. Більше інформації раніше понеділка я вам дати не можу, тому що не все ще так прозоро та зрозуміло.

— Але питання щодо існування клубу критично не стоїть?

— (Задумавшись. — Прим. авт.) Знаєте, у світі нині безліч катаклізмів і трагедій, християни взагалі чекають на кінець світу, а ви кажете про те, чи стоїть критично наше питання. Воно є критичним завжди і в існуванні всього! Нині у нас поки що все більш-менш нормально, команда розпочинає перший тренувальний збір, але що буде далі — дочекайтеся, нехай поживе інтрига. Єдине, що можу додати: у світі все, на жаль, впирається в гроші. Вони є не завжди.

Від автора: за інформацією «УФ», очільник львівського клубу звертався по фінансову допомогу до одного всім відомого мільярдера, проте той захотів у разі пожертв на утримання клубу водночас і заволодіти ним як таким. У підсумку консенсусу не сталося...

Источник: Анатолій Волков, газета "Український футбол"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев