Сергій Мізін: "Команді потрібна свіжа кров"

Сергій Мізін: "Команді потрібна свіжа кров"

18 января 2011, вторник. 17:352011-01-18T17:35:05+02:00

Після різдвіних свят команда «Нафтовик-Укрнафта» зібралася в Охтирці на другий навчально тренувальний збір. Про те як він проходить ми поцікавилися в головного тренера Сергія Мізіна:

- У нас запланований тижневий тренувальний збір, на якому футболісти пройдуть поглиблене медичне обстеження, будуть проходити двохразові тренування, на яких основну увагу ми будемо приділяти фізичній підготовці футболістів, будемо старатися вивести всіх на один рівень. Вранці будемо займатись над витривалістю футболістів, а в вечері в тренажерному залі, аеробіка. На цей збір запланована одна двохстороння гра, яка буде проходити 20 січня в м.Харків.На цій грі ми перевіримо всіх новачків які приїхали до нас на перегляд. І після цієї гри визначимося хто поїде на збір до Молодіжного.

- Розкажіть про футболістів з якими продовжено контракти?

- Ми продовжили контракти з такими футболістами як: Бояринцев, Вітер, Втюрін, Прокурор, Саванчук, Карпенко, Дейнеко. Інщі клуби підшукують Каракевич, Семенина, Погорелов,Покосенко, Лавренюк, Котелюх. У всіх інших контракти ще тривають. Зрозуміло що команді потрібна свіжа кров,і ті проблеми, які були в нас, ми постараємося виправити, піднятися в турнірній таблиці. Щоб це зробити, нам потрібні люди які б допомогли нам в цьому.

- На даний момент є такі нові футболісти з якими Ви б хотіли підписати контракт?

- Поки що ми тільки придивляємося, адже футболістів дуже багато, є перспективні футболісти, але визначитися дуже важко, так несприятливі погодні умови і ми вимушені працювати без м’ячів. Після третього збору в Криму ми визначимося з ким будемо далі працювати.

- Яку б ланку в команді ви б хотіли підсилити новачками?

- Хотілося б створити конкуренцію, щоб на кожній позиції було два рівноцінних футболісти. Якщо нам це вдасться зробити, то задачу предсезонної підготовки буде виріщено.

- Розкажіть що в Вас заплановано на наступні навчально-тренувальні збори?

- Наступний тренувальний збір ми проведемо в молодіжному, де будемо приймати участь в турнірі на кубок «Кримтеплиці». Про регламент турніру нам сповістять найближчим часом. Ще два збори заплановані в м.Алушта.

Источник: Офіційний сайт ФК "Нафтовик-Укрнафта"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев