Денис Стоян: "У "Зірки" все попереду"

Денис Стоян: "У "Зірки" все попереду"

20 января 2011, четверг. 23:372011-01-20T23:37:35+02:00

Центральний захисник кіровоградської «Зірки» Денис Стоян в спілкуванні з прес-службою клубу підсумував гру команди в першій частині сезону та поділився своїми очікуваннями від виступів кіровоградців навесні.

Початок нинішнього сезону ми провалили, - зазначив Денис Стоян. – А от в кінцівці ми зібралися і зіграли на результат, набравши такі потрібні очки. Вболівальники, гравці, тренери та керівництво клубу оцінили наше вдале завершення першої частини першості. Думаю, що до весняних матчів ми підійдемо в гарних фізичних кондиціях і все буде добре.

З усіх зіграних «Зіркою» офіційних матчів який із матчів, на Вашу думку, є найкращим?

Я думаю, що найкраще для нас вдався останній виїзний матч з командою «Фенікс-Іллічівець»: в першому таймі ми повністю переграли суперника і забили п’ять «сухих» м’ячів; самі не очікували такого результату після першої половини зустрічі. В другому таймі зіграли вже по рахунку, були впевнені у власній перемозі.

Гра якої з команд-суперниць найбільше Вам сподобалася?

Запам’ятався харківський «Геліос»: нас в Кіровограді у другому таймі вони повністю перевершили. Також я добре знаю чернівецьку «Буковину», адже я раніше в її складі грав, і можу відзначити, що підопічні Вадима Заяця, в міжсезонні дещо підсилившись, в першому колі показали гарну гру. Вважаю, що всі дебютанти продемонстрували свій характер.

Чого чекаєте від Нового, 2011, року?

Я думаю, що у кіровоградської «Зірки» все попереду, ми в цьому році, після проходження підготовчого етапу та набрання потрібної форми, постараємося наверстати втрачене; будемо грати в свою гру та набирати очки.

На Вашу думку, на якому місці в кінці нинішнього сезону фінішує кіровоградська «Зірка»?

Думаю, в дес’ятку ми маємо потрапити.

Источник: Оф.сайт ФК "Зірка"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев