Володимир Шаран: "Заклали міцні підвалини фізичної готовності"

Володимир Шаран: "Заклали міцні підвалини фізичної готовності"

27 января 2011, четверг. 21:442011-01-27T21:44:05+02:00

26 січня ПФК «Олександрія» повернувся з чергового навчально-тренувального збору в підготовці до весняно-літньої частини 20-ї першості в сезоні 2010-2011. Протягом 14 днів у Туреччині олександрійські футболісти проводили тренування та провели три контрольні спаринги.

Поділитися своїми враженнями від навчально-тренувального збору ми попросили розповісти головного тренера команди Володимира Богдановича Шарана.

- Володимире Богдановичу, скажіть, будь ласка, якою була головна мета цього тренувального збору?

- 12 днів, що ми провели на зборах, були ефективно використані. Завдання якісної фундаментальної фізичної підготовки гравців були повністю виконані. Футболісти не тільки займалися фізичною підготовкою: бігали кроси, займалися в тренажерному залі, а й достатньо працювали з м’ячем. Ми проводили такі тренування, щоб гравцям було цікаво, а головне покращило їх фізичний стан. Умови перебування в усіх відношеннях були хороші.

- Чи визначився тренерський штаб з новачками? Чи виправдались Ваші сподівання стосовно них?

- В принципі нам вдалося переглянули всіх новачків, які перебували з нами на цьому зборі. На наступний збір поїдуть ті гравці, які будуть потрібні команді навесні.

- Володимире Богдановичу, чи задовольнили результати спарингів?

- Ми провели дуже хороші спаринги з командами першого дивізіону російського футболу: «Шинніком» (Ярославль), «Уралом» (Катеринбург) та болгарською командою «Черноморец». Ці матчі стали для наших новачків гарною перевіркою їх здібностей. Якщо наші суперники ставили за мету здобути результат, то наші завдання іншими були – підготувати гравців фізично. Вимагати від новачків якісної гри було важко, бо цей етап підготовки проходив під девізом - накопичення та поліпшення фізичних кондицій. На жаль, одну контрольну гру нам не вдалося провести, бо три дня йшов дощ, але ми провели дуже ефективне, цікаве тренування з відповідними навантаженнями.

- Які завдання ставлять тренери ПФК «Олександрія» на наступний збір?

- Уже 30 січня команда збирається в Олександрії, а 2-го лютого відлітає знову в до Туреччини. На цьому етапі будемо максимально удосконалювати швидкісні якості гравців. Працюватимемо в тому ж режимі, в якому тренувалися на попередньому зборі, дещо зменшивши фізичні навантаження. Оселимося в м. Сіде. Я вже там був, бачив футбольне поле, яке має якісний газон; усі належні умови для повноцінних тренувань. Уже є домовленість про проведення 5-ти контрольних спарингів на цей збір. 4 лютого зіграємо зі «Славією» (Софія, Болгарія, вища ліга, 7-е місце), 6-го – з одним із лідерів першої ліги, теж представником болгарського футболу, 9-го лютого нашим суперником буде російський першолігівський клуб «Металург- Енісей» з Красноярська, перша ліга. 12-го числа зустрінемося з командою «Гурнік» (м. Забже, Польща, вища ліга), яка після першого кола в екстракласі (D1) займає 7-е місце. Ще один спаринг-партнер визначиться дещо пізніше. Перед нами поставлені вимоги - ефективно провести ці збори, бо вони будуть визначальними перед стартом навесні, та вберегти гравців від травм.

- Уболівальник чекає футболу. Що можна сказати, побажати багаточисельній аудиторії вболівальників ПФК «Олександрія»?

- Передаю всім нашим уболівальникам великий футбольний привіт з найкращими побажаннями добра і щастя від тренерського корпусу та футболістів команди. Головне – терпіння, удачі нам усім, дочекатися 20-го березня. Ми в свою чергу постараємося продемонструвати достойний футбол для палкого олександрійського вболівальника.

Источник: Ю.Біланюк, І.Мельник, ІАЦ ПФК "Олександрія"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев