"Зірка" повернулася з Карпат

"Зірка" повернулася з Карпат

Автор: http://fczirka.com.ua Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка»

31 января 2011, понедельник. 17:122011-01-31T17:12:07+02:00

Завершився навчально-тренувальний збір кіровоградської команди «Зірка», який відбувався поблизу міста Рахів.

На збір до Карпат, нагадаємо, тренерський штаб ФК «Зірка» взяв 25 футболістів. За майже двотижневий період збору команда не лише тренувалася, а й провела два контрольні матчі, в яких святкувала перемоги: над однією з місцевих аматорських команд з рахунком 7:2 та із рахунком 2:0 здолала «Енергетик» з Бурштину. Також 23 січня була зіграна двохстороння гра. Всі три зустрічі відбулися на стадіоні ФК «Карпати» (Яремче).

Стосовно умов, створених на навчально-тренувальному зборі, наставник «Зірки» Анатолій Іванович Бузнік відзначив наступне: «Висловлюю велику подяку Почесному президенту Сергію Миколайовичу Ларіну та президенту нашого клубу Миколі Леонідовичу Онулу за організацію чудового збору команди в Карпатах. Нас там надзвичайно привітно зустрічали, створили гарні умови проживання та тренувань. Всі отримали задоволення від цієї подорожі до Карпат».

На жаль, поряд з позитивними емоціями від вдалого збору команди маємо і прикрі новини. Так, на зборі травмувався півзахисник Олег Давидов, отримав пошкодження один із потенційних новобранців команди; Павло Чорномаз в Карпатах тренувався за індивідуальною програмою, відновлюючись від травми, яку отримав у осінній частині першості. Бажаємо вищезгаданим гравцям якнайшвидшого видужання та найскорішого повернення на футбольне поле.

Вчора команда «Зірка» провела ранкове тренування, а в другій половині дня вирушила додому і сьогодні прибула до Кіровограду. Після закінчення збору гравці команди отримали кілька днів відпочинку, а вже третього лютого команда збереться в Кіровограді. П’ятого лютого наша команда відправиться на другий збір в Крим. На шляху до місця розташування «Зірка» зіграє в Миколаєві контрольний матч з місцевим муніципальним клубом, котрий виступає в групі «А» другої ліги першості України.


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев