×
Спасибо, я уже с вами
Сергій Басов: "Прийняв рішення продовжити виступи в "Буковині"

Сергій Басов: "Прийняв рішення продовжити виступи в "Буковині"

3 февраля 2011, четверг. 15:552011-02-03T15:55:23+02:00

Результативний захисник чернівецької «Буковини» Сергій Басов побував на оглядинах у ПФК «Олександрія». Днями Сергій знову приступив до тренувань у нашій команді. Прес – служба ФСК «Буковина» поспілкувалася з футболістом.

- Сергію, ти нещодавно повернувся до лав чернівецької «Буковини». Можна зробити висновок, що тренерський корпус нашої команди знову розраховувати на тебе ...

- Мої найближчі плани пов’язані з «Буковиною». Я хочу і надалі приносити користь чернівецькій команді. Сподіваюся, що ми радуватимемо своїх уболівальників вдалими результатами.

- Що можеш сказати про своє перебування у ПФК «Олександрія» ?

- ПФК «Олександрія» - хороша команда. Однак, я зрозумів, що мене хотіли використовувати на правому фланзі захисту. А на позицію центрального оборонця у «Олександрії» є багато виконавців. До того ж клуб із Кіровоградської області ще запросив Дмитра Назаренка з алчевської «Сталі».

До речі, міг поїхати і на другий збір підопічних Володимира Шарана, який також відбувається в Туреччині. Я ж вирішив, що визначуся з командою одразу після першого збору ПФК «Олександрія» на турецькій землі.

У мене були запрошення з інших клубів. Я ж прийняв рішення продовжити виступи в «Буковині». Я вже звик до чернівецької команди, де відчуваю довіру тренерського штабу.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Буковина"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев