×
Спасибо, я уже с вами
Контрольний матч. "Карпати" (дубль) - "Енергетик" 2:1

Контрольний матч. "Карпати" (дубль) - "Енергетик" 2:1

Автор: Ярослав Бацала, спеціально для UA-Футбол.

19 февраля 2011, суббота. 15:432011-02-19T15:43:49+02:00

«Карпати» (дубль) Львів – «Енергетик» Бурштин 2-1.

«Енергетик» Бурштин: Хомин, Мостовий , Слука (Барчук, 20), Данищук, Підвірний, Яневич, Гаврилюк, Хорольський, Долотко, Дячок, Януш.

На заміну виходили: Ципердюк, Микуш, Мельник, Єнілєєв.

18 лютого 2011 року бурштинський «Енергетик» матчем проти дубля «Карпат» закінчив свій другий тренувальний збір. Тренер бурштинців Сергій Пташник вирішив випробувати шістьох потенційних новачків і дав відпочити лідерам команди Чернову, Лазорику і Семенюку. Матч проходив на штучному газоні в снігову погоду. «Енергетики» довго пристосовувались до поля, яке значно вужче від стандартного. В першому таймі ініціативою заволоділи львівяни. Перший гол «Карпати» забили після штрафного удару. Наприкінці тайму рахунок зрівняв Роман Барчук, який ще в першому таймі замінив Богдана Слуку.

В другому таймі матч проходив за ігрової та територіальної переваги бурштинців, проте втілити її в забиті мячі гравцям «Енергетика» так і не вдалося. Три стовідсоткові нагоди втратив Роман Барчук, не зміг досягти успіху й удар під перекладину Івана Ципердюка. Слід відзначити також хороші моменти в Ігоря Долотка та Тараса Микуша, проте захисна ланка господарів діяла дуже надійно. Матч підходив до завершення під акомпонемент атак «Енергетика», але як часто кажуть в таких ситуаціях, спрацювало неписане футбольне правило. На останній хвилині львівяни заробили кутовий, Сергій Срібний, який досить добре відіграв всю гру, не влучив по мячу, чим одразу скористались господарі. В підсумку, поразка 1-2 від молодих карпатівців, які цього року також вже встигли обіграти «Нафтовик-Укрнафту» Охтирка і зайняти друге місце на кубку Кримтеплиці.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев