×
Спасибо, я уже с вами
"Енергетик" стартує в кубку Підгір’я

"Енергетик" стартує в кубку Підгір’я

Автор: Ярослав Бацала спеціально для UA-Футбол

23 февраля 2011, среда. 21:202011-02-23T21:20:51+02:00

26 лютого 2011 року бурштинський «Енергетик» стартує в традиційному турнірі "Кубок Підгір'я", що організовується обласною івано-франківською федерацією футболу. Цей турнір стане для команди третім етапом підготовки до нового сезону. В турнірі крім бурштинської команди візьмуть участь ще вісім колективів:

Перша група

- "Нафтовик" (Долина)

- "Прут" (Делятин)

- ФК "Яспіль" (Ясенів Пільний)

- "Ніка-Динамо" (Івано-Франківськ)

- "Придністров'я" (Тлумач)

Друга група

- "Енергетик" (Бурштин)

- "Тепловик" (Івано-Франківськ)

- ФСК «Галвапно» (Галич)

- "Кроно-Карпати" (Брошнів)

Перша група проводитиме свої матчі в Івано-Франківську на стадіоні «Наука» (екс-”Електрон”), а друга в Галичі на стадіоні «Колос». Стартує змагання в суботу 26 лютого о 13.00, а «енергетики» першу гру проведуть з "Кроно-Карпатами" в цей ж день о 15.00.

Минулого року в турнірі брали участь івано-франківські «Прикарпаття» та чернівецька «Буковина», але цього року ці клуби вирішили готуватися за іншим сценарієм.

"Кубок Підгір'я" проводиться, починаючи з 1994 року, а окрім місцевих команд та сусідів із західного регіону, за Кубок приїжджали позмагатися колективи із Київщини, Чернігівщини, Полтавщини та Вінничини, а також аматорська збірна України (1999 рік). Були учасниками "Кубка Підгір'я" і іноземці - "Ністру" (Молдова), "Локомотив" (Єлець, Росія), "Металург" (Магнітогорськ, Росія).

Найчастіше участь в турнірі брав долинський "Нафтовик", а діючим володарем "Кубка Підгір'я" являються яремчанські "Карпати", які минулого року спочатку в серії пенальті перемогли «Енергетик», а потім в фіналі 3-1 івано-франківське «Прикарпаття». На жаль, яремчанці не зможуть захистити цього року свій титул через фінансові труднощі.

Цікаво, що головний тренер «Енергетика» Сергій Пташник тричі поспіль вигравав «Кубок Підгір’я», причому з трьома різними колективами («Факел» – 2007, «Прикарпаття» - 2008, «Княгинин» - 2009).

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев