×
Спасибо, я уже с вами
Антон Ситников: "Конкуренція допомагає професійному зростанню"

Антон Ситников: "Конкуренція допомагає професійному зростанню"

Автор: http://fczirka.com.ua Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка».

14 марта 2011, понедельник. 13:412011-03-14T13:41:23+02:00

Новобранець футбольного клубу «Зірка» Антон Ситников у спілкуванні з прес-службою кіровоградського клубу перегорнув сторінки свого футбольного життя.

Розпочинав я займатися футболом в місті Дніпрорудне, потім навчався в дитячій школі запорізького «Металурга». На одному з дитячих футбольному турнірів мене «помітили» і запросили до футбольної академії київського «Динамо», після завершення якої я виступав за молодіжний склад «Динамо». Після закінчення контракту грав в «ЦСКА» (Київ), яке із-за фінансових проблем розпалося і я перебрався до рівненського «Вереса». В цьому клубі повторилася майже та ж ситуація, що й в «ЦСКА»: проблеми з фінансами змусили клуб розпустити своїх гравців; я відкликнувся на запрошення ФК «Львів».

З приходом в львівський клуб мали велику конкуренція на місце основного голкіпера?

Так, там був Мар’ян Марущак, котрий на той час стабільно виходив в «основі». За три збори команди я довів, що достойний грати в ФК «Львів» й почав виходити і в основному складі…

В травні минулого року Ви грали проти кіровоградської «Зірки». Той матч завершився з рахунком 2:1 на користь ФК «Львів». Чи пам’ятаєте Ви той матч?

Матч для ФК «Львів», який в тому сезоні мав шанси підвищитися в класі, складався не просто, «Зірка» дала бій; пам’ятаю Олександр Ситнік, реалізувавши пенальті, вивів вперед кіровоградців. В другому таймі львів’яни «вирвали» перемогу.

В нинішньому сезоні в «Львові» Ви не потрапляли в основний склад…

Прийшли нові тренери, щось не склалося; в даній ситуації мені складно щось сказати.

Ви маєте чималий досвід виступів в юнацьких збірних України. Згадайте перший та найбільш пам’ятний матчі.

Перший матч за юнацьку збірну України я зіграв проти збірної Росії: ми програли з рахунком 0:1. Найбільш пам’ятною для мене є поїздка на фінальну частину чемпіонату Європи футболістів 1991 року народження до Бельгії; по при те, що я там не зіграв жодного матчу, отримав чимало позитивних вражень та досвіду. На даний час для мене головне мати ігрову практику: буду на «виду», матиму шанс потрапити до молодіжної збірної України.

Ваші перші враження від перебування в кіровоградській «Зірці».

Проживання та харчування досить на високому рівні. Я ще повністю місто не бачив, всього пару днів був в Кіровограді. Все попереду. Конкуренції я не боюся; вона допомагає професійному росту та розвитку. Потрібно доводити свою професійну придатність.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев