×
Спасибо, я уже с вами
"Прикарпаття": гроші будуть через місяць?

"Прикарпаття": гроші будуть через місяць?

Автор: Володимир Горощак, спеціально для UA-Футбол

18 марта 2011, пятница. 14:262011-03-18T14:26:48+02:00

Наприкінці робочого дня 17 березня депутати Івано-Франківської міськради підтримали внесення змін до свого ж рішення від 29 липня 2010 року про створення ТОВ Професійний футбольний клуб «Прикарпаття». Його засновниками стала Івано-Франківська міськрада та ТОВ «Скорзонера», відома як власник туркомплексу «Буковель».

За умовами договору «Скорзонера» зобов’язується впродовж п’яти років утримувати команду «Прикарпаття» з річним бюджетом не менше 12 млн. грн та до 2015 року завершити будівництво стадіону «Рух». В перспективі довкола нього на кошти інвестора має вирости ціле спортивне містечко.

Втім, четвергове рішення депутатів зовсім не означає, що вже завтра багатостраждальне «Прикарпаття» отримає гроші на виступи у першості країни. Зі слів представника «Скорзонери», товариство розпочне свою діяльність впродовж найближчого місяця. Наразі заявковий внесок клубу оплатили коштом бюджету, звідти ж виділили гроші на тренувальний збір команди на Закарпатті (разом - 250 тис грн.).

У міжсезоння іванофранківці, яких очолив Петро Кушлик, провели всього три спаринги: обіграли «молодіжку» «Карпат» - 2:1 і ФК «Самбір» (Львівщина) - 3:1, а також поступилися аматорам з Середнього (Закарпаття) – 0:2.

У міжсезоння команду залишили більше десятка гравців: Новак (ФК «Тирасполь»), Бровченко («Кримтеплиця»), Деркач («Геліос»), Гаврилишин і Романчук («Сталь» Д), Цкарозія (Словаччина), Маковійчук і Червінський («Енергетик»), Онисько та ін. Натомість в заявці команди з’явилися два випускники київського «Динамо» Сокол (1991 р.н.) і Шевчук (1990 р.н.). На що в такому разі може розраховувати «Прикарпаття»?

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев