×
Спасибо, я уже с вами
Володимир Танчик: "Велике дякую тим, хто підготував газон "Лафорт Арени"

Володимир Танчик: "Велике дякую тим, хто підготував газон "Лафорт Арени"

22 марта 2011, вторник. 10:492011-03-22T10:49:30+02:00

Півзахисник Синьо-Золотих Левів після гри радо відповів на запитання журналіста клубу

- Як тобі стан газону на «Лафорт Арені»?

- Газон, на даний момент, в дану пору року, після зими й недавнього дощу зі снігом – прекрасний, велике дякую тим, хто підготував його, було приємно грати й показувати хорошу гру. А про матч що можу сказати…ми виграли, два тайми повністю перегравали суперника, тому, вважаю, здобули три очки заслужено.

- Футболісти «Кримтеплиці» отримали багато жовтих карток, вони не встигали за вами тому їм доводилось часто фолити. Суперник грав по джентельменськи на твій погляд?

- Так дійсно, як ви вже сказали, вони не встигали за нами, а робити ж щось їм було потрібно тому й доводилось порушувати. Це футбол, не можу сказати, що вони грали не коректно.

- Коли команда пропустила не було відчуття внутрішнього розчарування?

- Ні, у нас хороший тренер – чудовий психолог, він підготував нас до різноманітних ситуацій. Він сказав нам, аби ми не здавались, а доводили своє.

- Попереду гра проти «Зірки», щось скажеш з цього приводу?

- У Кіровограді хороша команда, також нова. Знаю, що там працює Анатолій Бузник, а команда сповідує хороший атакувальний футбол. Гра буде цікавою, хто краще налаштується, більше прагнутиме до звитяги, той і виграє. Вважаю, що це будемо ми.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев