×
Спасибо, я уже с вами
Олександр Лярвінський: "Олександрійцям до снаги завоювати достроково путівку в Прем`єр-лігу"

Олександр Лярвінський: "Олександрійцям до снаги завоювати достроково путівку в Прем`єр-лігу"

22 марта 2011, вторник. 22:412011-03-22T22:41:30+02:00

Після старту другої частини 20-ї ювілейної першості переконливою перемогою в 21-му турі ПФК «Олександрія» над харківським «Геліосом» , ми ведемо розмову з метром олександрійського футболу, одним із його «стовпів», колишнім гравцем, тренером «Шахтаря» та адміністратором футбольного клубу «Поліграфтехніка» Володимиром Олександровичем Лярвінським. У свій час цей футболіст був одним із кращих нападників 50- х років українського футболу. За його тренерської кар`єри команда «Шахтар» ( м. Олександрія) здобула найвищі досягнення в класі «Б» радянського футболу. У 1974 році олександрійський «Шахтар» грав у фіналу Кубка України (серед аматорів ), де поступився в другому матчі львівському «Соколу» -0:1 ( перша гра завершилась з рахунком – 0:0). У свої 82 роки О.В.Лярвінський не пропускає жодного домашнього матчу за участю ПФК «Олександрія»:

- Олександре Володимировичу, зараз команда переживає цікавий та відповідальний період у своїй історії. Ви пройшли славний шлях у розвитку та становленні олександрійського футболу…

- Перш за все, я хочу привітати всіх уболівальників, президента клубу М.М.Лавренка, працівників клубу, гравців з першого перемогою в весняно-літній частині першості. Те, що ми маємо сьогодні - ПФК «Олександрія» - це заслуга однієї людини Миколи Миколайовича Лавренка, якому ми повинні дякувати за змогу насолоджуватись футбольним життям. Я пам’ятаю як, тільки закінчилась війна, в місті почали будувати стадіон: дерев`яні лавки.., через поле мешканці 14-го району витоптали стежку-доріжку, повертаючись щоденно з роботи… Сьогодні, оглядаючись на все, не віриться. Ми бачимо, як за якихось останніх 20 років ПФК «Олександрія» зростав з року в рік, домагаючись великих успіхів. Це велика, титанічна праця перш за все президента, ініціатора, натхненника, який всі ці роки розбудовує олександрійський футбол. Успішний, настирний, цілеспрямований – це ті чинники, які притаманні президенту клубу. Свою енергію, завзятість, наполегливість, працелюбство М.М.Лавренко передає не тільки тренерам, а й футболістам, усім, хто причетний до футболу.

- Тільки-но завершилася перша гра, що принесла задоволення вболівальникам. На Ваш погляд, чи буде наша команда поступатися в Прем’єр- лізі іншим командам у випадку, якщо команда досягне максимального результату?

- Сьогоднішній успіх ПФК «Олександрія» закономірний і заслужений. Він був прогнозований попередньою якісною підготовкою команди в міжсезонні. Тренерський склад на чолі з головним тренером В.Б.Шараном , футболісти, керівництво клубу взяли правильний курс, а саме - грати в справжній результативний футбол. Стосовно ж Прем`єр-ліги , то треба уважно все аналізувати. Подивіться на ПФК «Севастополь». Йому дуже важко вижити в даній ситуації, бо рівень команд там інший. Можливо нашому клубу слід буде запросити кількох гравців, а, можливо, тільки оптимізувати, скорегувати та активізувати сьогоднішню гру. Виконавців в «Олександрії» для цього, гадаю, достатньо. Вважаю, що нові гравці ще «скажуть своє вагоме слово». Сьогодні футбол став іншим, гра стала в пас, осмисленість набагато краща, виросли швидкості. Раніше гравці грали на відбивання, менше рухались по полю, а зараз без повної самовіддачі в футболі не можна добитися бажаних результатів. Вже менше грубого футболу. Переважає комбінаційна гра, динаміка та естетика. Футбол набуває певної культури.

- Ваші побажання команді в другій частині другого кола?

- Наш олександрійський уболівальник завжди підтримає команду. Головне, щоб футболісти виконала поставлене завдання. Якщо справи йдуть хорошо, то і тренери хороші. Зараз з цим у команді, я думаю, все в порядку. Якщо, можливо, а цьому треба відповідально слідувати - бажаю команді та тренерському складу, президенту клубу, усім працівникам, хто приносить нам радість від відвідувань матчів за участю ПФК «Олександрія» перевиконати завдання - достроково завоювати путівку в Прем`єр-лігу.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ПФК «Олександрія»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев