×
Спасибо, я уже с вами
Перша ліга. "Зірка" - "Львів". Післяматчева прес-конференція

Перша ліга. "Зірка" - "Львів". Післяматчева прес-конференція

26 марта 2011, суббота. 23:222011-03-26T23:22:09+02:00

По завершенні матчу 22-го туру першості України серед команд першої ліги «Зірка» - ФК «Львів» наставники обох команд поділилися своїми враженнями від звітної гри.

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузнік:

«Львів» не даремно посідає друге місце в турнірній таблиці першої ліги, адже їх і молода команда виглядала досить достойно. Ми сьогодні втратили провідного гравця Максима Сироту, отримав пошкодження Олександр Ситник. Дорогою ціною нам далася перемога. Дякую своїм хлопцям за те, що вони в другому таймі переломили хід поєдинку і досягли потрібного результату.

Головний тренер ФК «Львів» Олександр Рябоконь:

Сьогодні ми грали проти добре підготовленої команди як функціонально, так і тактично. Слабкий фізичний стан моєї команди був помітний у другому таймі; чим ближче до фінального свистка, тим гірше грали. В нас взимку вийшла «скомкана» підготовка, тому нині приходиться виконувати ту роботу, яку треба було робити до цього на зборах; маю на увазі і в плані фізичної підготовки, і в плані командної гри. Сподобалася мені кіровоградська команда, яка сьогодні здобула заслужену перемогу.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Оф.сайт ФК "Зірка"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев