Олександр Чурілов: "Чернівці стали для мене рідним містом"

Олександр Чурілов: "Чернівці стали для мене рідним містом"

2 января 2012, понедельник. 20:212012-01-02T20:21:26+02:00

Воротар Олександр Чурілов встиг стати улюбленцем буковинських уболівальників. У сезоні – 2010/2011 Олександр допоміг нашій команді посісти високе, як для дебютанта першої ліги, 7 місце. Сьогодні стало відомо, що Олександр залишає «Буковину». 27 – річний страж воріт звернувся до буковинських вболівальників.

Зокрема, Олександр зазначив: «Чернівці стали для мене рідним містом, а «Буковина» - рідною командою. Той час, який провів у чернівецькій команді, завжди згадуватиму з великим задоволенням. У Чернівцях доля звела мене з чудовими людьми.

Хочу подякувати буковинським вболівальникам. Мені приємно було виходити на поле чернівецького стадіону, бо знав, що «Буковина» завжди зможе розраховувати на підтримку дванадцятого гравця. «Буковина» має чудових фанатів. Такою підтримкою може похвалитися далеко не кожна команда елітного дивізіону.

Зараз мені б хотілося виступати там, де матиму постійну ігрову практику. У мене вже є запрошення з інших команд. Про те, де я продовжу футбольну кар’єру, поки що говорити зарано. А колективу «Буковина» хочу побажати вдалого виступу в першості України.

Багато корисного мені дала робота з таким тренером, як Вадим Заяць. Бажаю Вадиму Григоровичу якнайшвидшого видужання . Звісно, що я не виключаю того, що ще пограю у «Буковині». Буде чудово, якщо мені вдасться заграти у чернівецькій команді тоді, коли вона виступатиме у Прем'єр-лізі».

Источник: ФСК "Буковина"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев