Євген Яровенко: "В Охтирці є всі умови для повноцінної роботи"

Євген Яровенко: "В Охтирці є всі умови для повноцінної роботи"

17 января 2012, вторник. 23:572012-01-17T23:57:48+02:00

Відразу після повернення команди з відпустки, клубній пресі вдалося поспілкуватися з новим головним тренером «Нафтовик-Укрнафта» :

- Євгене Вікторовичу розкажіть як виникла пропозиція очолити «Нафтовик»?

- Ви напевно знаєте, що останнім часом, я працював в селекційному відділі футбольного клубу «Дніпро», від керівництва «Нафтовик-Укрнафта» поступила пропозиція очолити команду, на що я відразу погодився, так як футбол - це моє життя. Коли розпочалася розмова з керівництвом «Дніпра» на чолі з Андрієм Вікторовичем Стиценко, він з розумінням віднісся до цього питання, і з добрим серцем відпустив мене.

- Хто з тренерів Вам буде допомагати в тренувальному процесі?

- Я не прихильник координальних змін, люди які працювали в клубі, так і будуть працювати, це і Вадим Колесник і Олег Діброва. Допомагати мені будуть вже відомий Вам Валерій Васильович Городов та тренер по фізичній підготовці Геннадій Іванович Іванов.

- Розкажіть які зараз плани намічені у «Нафтовика»?

- В нас вже готовий план на весь підготовчий період, і аж до першої календарної гри з запорізьким «Металургом». Цей період розбитий на чотири етапи. Перший втягуючий збір в місті Охтирка, недільний мікроцикл в якому ми будемо намагатись відновити рухові якості футболістів після канікул, і підготувати їх для тяжкої роботи на навчально-тренувальних зборах. В цьому періоді буде переважати анаеробна робота: кроси, тренажерні зали, басейни, аеробіка та робота з м’ячем в спортивному залі. Закінчимо цей мікроцикл двохсторонньою грою, якщо дозволять погодні умови, а якщо ні, то міні-турніром в спортивному залі. 25-го січня ми виїжджаємо на другий збір в Ялту, де в нас заплановано два недільних мікроцикла, зіграємо дві контрольні гри, спаринги уточнюються. Далі буде спеціально-підготовчий збір на базі ФК«Кримтеплиця» в Молодіжному. Заключний збір команда проведе в Новій Павлівці, на якому ми вже будемо награвати основний склад і готуватися до першої календарної гри. Задача всього підготовчого періоду: сформувати функціональну, психологічну і тактико-технічну готовність футболістів, підготуватись і гідно виступити в весняній частині чемпіонату.

- В Молодіжному, «Нафтовик-Укрнафта» як і минулого року буде приймати участь в Кубку Кримтеплиці?

- Ні ми будемо працювати за індивідуальним планом.

- Яка ситуація з тими футболістами в яких закінчились контракти, і чи є новачки в команді?

- Мені б хотілося зібрати всіх тих футболістів що є зараз, познайомитися, попрацювати з ними, хоча б два збори, а потім будемо робити якісь висновки, залишати чи ні, ви ж знаєте виживає найсильніший, хто буде сильнішим той і залишиться в команді.

В мене є свої життєві принципи, і щоб всі могли зрозуміти хто такий Яровенко: я звик доказувати все на ділі, а не на словах, в мене завжди є якісь цілі, і я ставлю завжди саму найвищу ціль. Що до нових футболістів то до нас приїхали на перегляд вже відомий охтирським вболівальникам Євген Баришніков та Дмитро Мамотенко який раніше виступав за армянський «Титан».

- Ваше перше враження про інфраструктуру «Нафтовика», та про саме місто?

- Коли я ще був футболістом, ми приїжджали в Охтирку, мені дуже подобається це місто, цей компактний стадіон. На сьогодні я думаю що в Охтирці є всі умови для повноцінної роботи. Ми розмовляли з керівництвом клубу, яке вже зробило перший крок на зустріч, команда найближчим часом переїде жити в готель «Нафтовик».

- Дякую Вам за інтерв’ю, і бажаю Вам успіхів в роботі.

Источник: Оф.сайт ФК "Нафтовик-Укрнафта"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев