Єгіше Мелікян: "В кожній грі потрібно битися за перемогу"

Єгіше Мелікян: "В кожній грі потрібно битися за перемогу"

22 января 2012, воскресенье. 20:182012-01-22T20:18:28+02:00

Незважаючи на вагомі здобутки у своїй професійній кар’єрі, Єгіше Мелікян не хворіє на «зіркову хворобу» охоче спілкується і ділиться думкою на ті чи інші події в нашій команді.

- Де проводив відпустку, як зустрів Новий рік та Різдво?

- Новий Рік та Різдво провів вдома з сім’єю, а напередодні разом відпочивали в Моршині.

- Розпочалися зимові збори, були зіграні два контрольні матчі, в одному з яких ти брав участь. Що скажеш про свою готовність до футбольної весни?

- Практично у всіх гравців фізичні кондиції десь однакові, адже півтора місяці відпочивали, тому це й не дивно. Але у нас попереду тривалі збори, тож будемо потроху набирати форму. Гадаю, до старту другої частини чемпіонату підійдемо у повній бойовій готовності.

- Нині «Говерла-Закарпаття» має непоганий гандикап – 7 очок від найближчих переслідувачів. Як гадаєш, такий відрив дозволяє себе досить комфортно почувати і впевнено крокувати до Прем’єр-ліги?

- Допоки є теоретичні шанси для третьої команди і вона може потіснити нас, не можна розслаблятися, а в кожній грі потрібно битися за перемогу. Якщо ж нині думатимемо, що ми вже все зробили і нам не слід надриватися, то нічого не вийде. Тому можу з упевненістю зазначити, що ми такого собі точно не дозволимо.

- Зараз, традиційно відбувається підписання нових трансферних угод, у розташуванні клубу з’являються нові футболісти. Посилення конкуренції на свою позицію не відчуваєш?

- У всіх клубах де мені доводилося грати була конкуренція. Це й не дивно, якщо в кадровому складі команди є більше ніж 11 гравців, то є кілька претендентів на певну позицію, тож це цілком нормальне явище.

- Ти пройшов хорошу футбольну школу, грав у багатьох відомих клубах. А як тобі працюється під началом Олександра Севідова?

- Під керівництвом Олександра Володимировича в Україні домігся найвищого результату – здобув третє місце у складі донецького «Металурга». Впевнений, якщо тоді в нас з цим тренером вийшло досягти таких показників, має вийти й тепер.

- У домашньому матчі з білоцерківським «Арсеналом» забив у ворота «канонірів» унікальний гол з кутового. Раніше подібні м’ячі були в твоїй кар'єрі?

- Якщо чесно, то частка вини за цей гол лежить на захиснику білоцерківців, який невдало виніс м’яч. Якби не ви, то й не згадав би, що той гол забив я.

- Після футболу, у вільний час чим ще полюбляєш займатися?

- У вільний час намагаюся відновити свої сили, тож відпочиваю та проводжу час з родиною. Інколи, переглядаю якісь фільми, переважно історичні.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев