×
Спасибо, я уже с вами
Андрій Порошин: "Налаштовувалися лише на перемогу"

Андрій Порошин: "Налаштовувалися лише на перемогу"

2 февраля 2012, четверг. 19:092012-02-02T19:09:23+02:00

Автор забитого м’яча та результативної передачі в матчі з «УкрАгроКомом» нападник кіровоградської «Зірки» Андрій Порошин прокоментував зустріч із командою з Головківки.

- Грати було дуже складно, погода не сприятлива, але потрібно переглядати себе, перевіряти свої сили, свою готовність. Налаштовувалися в цій грі лише на перемогу. Я вважаю, що виконали завдання, перемогли. Перемога дуже приємна. Ніколи я в таких умовах ще не грав. Чим холодніше, тим важливіша перемога. Це значить, що ми на правильному шляху.

- Суперник чимось Вас здивував?

- Ні. Кожна команда бажає як найкраще зіграти, дати бій команді вищої за рангом. Це є додатковим стимулом. Я очікував, що футболісти «УкрАгроКома» будуть повністю викладатися. Так і сталося.

- В матчі з «УкрАгроКомом» Вам вдалося забити і віддати результативну передачу. Згадайте ці моменти гри.

- Іван Рудницький подав зі штрафного і я головою пробив по воротам суперника – м’яч влучив у перекладину і рикошетом від голкіпера влетів у сітку воріт. Друге взяття воріт сталося так: Андрій Смалько подав, м’яч перелетів всіх і потрапив до мене; я зробив передачу на Кєвліча і Єгор встановив остаточний рахунок матчу. Завжди приємно забивати. Та, я вважаю, віддавати та забивати – це плід зусиль всієї команди, а, ми, нападники, є лише наконечниками, які мають забезпечувати перемоги.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Прес-служба ФК "Зірка"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев