×
Спасибо, я уже с вами
Руслан Гунчак: "На зборах у Чернівцях ми попрацювали добре"

Руслан Гунчак: "На зборах у Чернівцях ми попрацювали добре"

14 февраля 2012, вторник. 21:022012-02-14T21:02:08+02:00

У розмові з прес – службою ФСК «Буковина» своїми враженнями від роботи на навчально – тренувальному зборі в Чернівцях поділився кращий бомбардир нашої команди Руслан Гунчак.

Зокрема, Руслан сказав: «Перший етап підготовки завжди важкий. Футболісти мало працюють з м’ячем, а більша увага приділяється біговій роботі. Те, що запланували, ми виконали майже на сто відсотків. Зокрема, набрали фізичну форму. Дай Боже, щоби в Криму ми зіграли побільше матчів. На жаль, сьогодні нам не вдалося зустрітися з бурштинським «Енергетиком». І все ж, на зборі в Чернівцях попрацювали ми добре. Дай Боже, щоби менше було травм. Сподіваюся, що наші травмовані гравці вилікуються та на другому зборі працюватимуть у повну силу.

Коли виступав у інших командах, то працював переважно закордоном. Цього ж року перший збір мого нинішнього колективу проходив в Україні. Були сильні морози. І все ж, футбол – це наша робота. Ми повинні працювати за будь – якої погоди. Сподіваюся, що під час збору в Криму погода нас порадує».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФСК "Буковина"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев