×
Спасибо, я уже с вами
"Говерла-Закарпаття": другий збір завершено

"Говерла-Закарпаття": другий збір завершено

23 февраля 2012, четверг. 15:342012-02-23T15:34:50+02:00

П’ять перемог у п’яти матчах, сім забитих голів і жодного пропущеного, - такий результат у проведених спарингах продемонстрували футболісти «Говерли-Закарпаття» під час других навчально-тренувальних зборів у Анталії. По-черзі перед ужгородцями капітулювали словацький «Татран», вірменський «Ширак», узбецький «Насаф», казахський «Локомотив» та прем’єрлігівська «Ворскла».

Майже 90% голів забитих гравцями нашої команди сталися у другій половині цих зустрічей, більше того, три з них забивалися на останніх хвилинах гри (матчі з «Шираком», «Насафом» та «Ворсклою»). У складі закарпатців по-два м’ячі на свій рахунок записали: Л.Джакобія та О.Ситник, по-одному: А.Муховиков, В.Свідерський та Д.Вітер.

Нині команда вже в Україні на коротких канікулах. У суботу ужгородці відправляться на заключний третій тренувальний збір до Туреччини, який триватиме до 10 березня. За словами начальника команди Сергія Рущака, упродовж цієї фази підготовки, заплановані 4 спаринги. Наразі суперники нашої команди уточнюються.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев