×
Спасибо, я уже с вами
Олександр Надь: "Другий збір пройшов на високому рівні"

Олександр Надь: "Другий збір пройшов на високому рівні"

26 февраля 2012, воскресенье. 18:022012-02-26T18:02:25+02:00

Після короткої перерви учора «Говерла-Закарпаття» розпочала заключний третій навчально-тренувальний збір у Туреччині. Попередні висновки про другі збори клубна прес-служба довідувалася у капітана команди Олександра Надя.

Другий збір пройшов на досить високому рівні, - каже Олександр, - дуже гарна погода, відмінні поля, сильні спаринг-партнери - все сприяло повноцінній підготовці.

- Цікаво, команда на другому зборі не пропустила жодного м’яча за всі 5 контрольних спарингів. Гадаю, чимала заслуга в цьому стража воріт?

- Такий показник – результат роботи всієї команди. Ми кожного дня наполегливо працюємо, тренерський штаб від нас вимагає належного відношення до кожного тренувального заняття, а тим паче до кожного спарингу. Саме завдяки такому настрою та підготовці демонструємо якісну гру і хороший результат.

- На що більше тренерський штаб звертав увагу на фізичні кондиції, тактику, чи відпрацьовування певних комбінаційних заготовок?

- На кожен спаринг перед нами ставили чіткі завдання. До прикладу, у першому протистоянні оцінювали нашу фізичну підготовку, у другому – тактичні схеми, а вже в трьох наступних – вимагали, щоб демонстрували хорошу комбінаційну гру, награвали певні схеми.

- Як би оцінив свою готовність до весняної частини чемпіонату?

- Наразі ще не можу відповісти, тому що ще готуюся. Вже перші матчі покажуть наскільки готовий до чемпіонату. Адже до старту сезону ще місяць, тому працюємо і готуємося до майбутніх протистоянь дуже натхненно.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев