×
Спасибо, я уже с вами
Євгеній Яровенко: "Все заплановане вдалося здійснити"

Євгеній Яровенко: "Все заплановане вдалося здійснити"

29 февраля 2012, среда. 22:092012-02-29T22:09:43+02:00

Клубній пресі вдалося поспілкуватися з головним тренером «Нафтовик-Укрнафта» і поцікавитися як пройшов навчально-тренувальний збір в Туреччині:

- Євгене Вікторовичу, розкажіть як пройшов навчально-тренувальний збір в Антілії?

- Мені б відразу хотілося подякувати нашому керівництву, в особі Пустоварова Володимира Миколайовича, за розуміння та співпрацю в проведенні навчально-тренувального збору в Анталії, враховуючи погодні умови на Україні, за що я дуже вдячний, від імені всієї команди та тренерського складу.

Стосовно самого збору, то все що було заплановано, все вдалося здійснити. Головними цілями на збір було : підготувати команду як фізично так і техніко-тактично, а також визначити гравців основного складу.

Що стосується умов, то умови були гарними, тренувалися на гарних полях, були гарні спаринг партнери. Що стосується ігор, то їх ми провели нестабільно, в якому плані: хлопці перший раз вийшли на гарні футбольні поля, видно було що хлопці скучили за ними, було в них бажання грати. В першому матчі пропустили два м’ячі, і дещо не допрацювали в кінці, але з кожним матчем, команда йшла вперед, удосконалювались. Одним словом: є ще над чим працювати.

- Які плани намічені у "Нафтовика" на наступний збір?

- Наступний збір розпочнеться з другого березня. Команда відправиться в Молодіжне, на базу «Кримтеплиці». На цьому зборі в нас заплановані чотири спаринги, суперники ще уточнюються. На цьому зборі саме головне награти основний склад. Після цього збору, 17 березня команда повернеться в Охтирку, де буде готуватися до першої календарної гри.

- На турецькому зборі, крім вже підписаних гравців, перебували ще три новачка, Момотенко, Леонідов та Крижановський, яка ситуація з ними?

- Від послуг Момотенка та Крижановського ми відмовилися, ми подякували їм за зроблену роботу, і побажали їм подальших успіхів. Олег Леонідов скоріше всього залишиться в команді.

- В заявці присутні 21 гравець, і найближчим часом буде дозаявлений Леонідов, скільки ще гравців ви плануєте підписати, до повної комплектації команди?

- Всього ми плануємо заявити 23 футболісти, поки що будемо виходити з цієї цифри. Головне не кількість, а якість. Одне місце ми будимо тримати вільним, до того часу доки нам не попадеться гарний футболіст.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт "Нафтовик-Укрнафта"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев