×
Спасибо, я уже с вами
Василь Орлецький: "Я і надалі допомагатиму "Буковині"

Василь Орлецький: "Я і надалі допомагатиму "Буковині"

30 марта 2012, пятница. 16:382012-03-30T16:38:07+03:00

Сьогодні стало відомо, що посаду президента ФСК «Буковина» залишає Василь Орлецький.

Ми звернулися за коментарем до Василя Григоровича, який зазначив: «Я присвятив футболові вже 15 років. За цей час займався ФК «Лужани», який блискуче виступав на всеукраїнських аматорських змаганнях. Зокрема, вигравав Кубок України та святкував перемогу у першості нашої держави.

Футбольні справи потребують багато часу. А коли працюєш у футболі, то необхідно віддаватися йому на сто відсотків. Без цього досягти вагомих успіхів неможливо. Зараз у мене виникли проблеми зі здоров'я. Тож необхідно багато часу приділяти лікуванню. А займатиметься справами ФСК «Буковина» у такому обсязі, як раніше, у мене немає можливості. Я прийняв рішення залишити посаду президента клубу, однак залишаюся акціонером і членом Президії ФСК «Буковина». Я і надалі братиму участь у діяльності клубу та допомагатиму нашій «Буковині».

Василь Орлецький став президентом ФСК «Буковина» 24 березня 2010 року. Тоді чернівецька команда, яка тривалий час виступала у другій лізі, вела боротьбу за вихід у перший дивізіон. У весняній частині першості України – 2009/2010 наша команда досягла максимального результату – вісім перемог у восьми зустрічах. Звісно, що підопічні Вадима Зайця зуміли підвищитися в класі. Важливим чинником успіху «Буковини» став прихід на посаду президента клубу Василя Орлецького. Дебютного сезону в першій лізі наша команда також виступила вдало – 7 місце.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФСК "Буковина"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев