×
Спасибо, я уже с вами
Іван Рудницький: "Почув крик "бий" і пробив"

Іван Рудницький: "Почув крик "бий" і пробив"

Автор: http://fczirka.com.ua Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка»

31 марта 2012, суббота. 23:492012-03-31T23:49:59+03:00

Автор першого забитого м’яча в матчі ФК «Одеса» - «Зірка», півзахисник кіровоградської команди, Іван Рудницький проаналізував вчорашню зустріч із одеситами.

Цікава гра. На початку першого тайму на полі точилася напружена гра: що в нас не було моментів, що в суперника. Так відбувалося до першого забитого м’яча. Потім у нас з’явилися гольові ситуації. Стала більш захоплюючою гра: господарі горіли бажанням якомога швидше відігратися, а ми думали як закріпити свою перевагу в рахунку. Другий тайм: вийшли, сконцентрувалися. В перерві нам тренери вказали на помилки, які були у нас в першій половині зустрічі; що потрібно було поправити в грі. Просили нас більш агресивно атакувати, тримати м’яч. В нас ще не все виходить. Потрібно було набагато краще зіграти. Та все ж, в принципі, гра з одеситами склалася добре.

Заздалегідь дізналися, що матч відбудеться в Овідіополі?

Коли вже були в Одесі нам сказали, що гратимемо у Овідіополі. Ми передігрове тренування проводили в Овідіополі на одному полі, а грали – на іншому. За день до матчу пройшов дощ. Поле було м’яким та в’язким. Ноги під час матчу підсідали.

Загадайте, будь ласка, епізод матчу, в якому Вам вдалося відкрити рахунок в матчі.

Була боротьба у центрі поля – м’яч від Тараса Дурая відлетів на Олександра Кочуру, який в один дотик відпасував на мене. Обробив м’яч, подивився по сторонам, хотів бити по воротам, почув одночасно крик «бий» трьох-чотирьох партнерів - я пробив і влучив у ворота…

Ваш удар став несподіванкою для досвідченого Олександра Лавренцова?

В принципі, так. Була висока траєкторія польоту м’яча, а перед воротами м’яч «нирнув», почав падати вниз. Так вийшло, що м’яч залетів за комірець голкіперу.

Другий м’яч в двох весняних матчах.

Налаштований забивати ще. Але й зрозуміло, що потрібно ще більше працювали.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев