Гравці "Зірки" вийшли з відпустки

Гравці "Зірки" вийшли з відпустки

12 января 2013, суббота. 21:232013-01-12T21:23:00+02:00

Сьогодні 12-го січня, кіровоградська "Зірка" вийшла з відпустки і розпочала перший навчально-тренувальний збір (НТЗ) в рідному місті.

Відбулися організаційні збори, на яких були оголошені плани та завдання команди на найближчий період роботи. Перший НТЗ триватиме з 12 по 22 січня. 15 січня "Зірка" проведе контрольний поединок в Олександрії, 23 січня - на базі молдовського "Шеріфа" проти ФК "Тираспіль".

Надалі плануються два НТЗ в Алушті (Крим) та один в Туреччині. 23 лютого "Зірка" зіграє в Дніпропетровську проти "Дніпра". Щодо першого збору в Алушті, то дати контрольних поєдинків та суперників уточнюються.

Залишили команду Павло Новицький, Максим Хаблов, Андрій Шибко. Після закінчення строку оренди повернувся в розташування київського "Арсеналу" Юрій Бушман.

Напередодні нового року, у грудні місяці, "Зірка" провела НТЗ в Нікополі, в якому взяли участь 11 гравців з найближчого резерву, "Зірки-2", та ряд гравців з команд Ι та ΙΙ ліги, що перебували на оглядах. Було проведено два контрольних поєдинки, в яких кіровоградці подолали збірну вільних агентів - 5:2 та "УкрАгроКом" (Головківка) - 4:1.

Источник: Офіційний сайт ФК "Зірка" (Кіровоград)

Тэги: Звезда (Кропивницкий)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев