Ілля Близнюк: Ми грали на фоні чималих фізичних навантажень

Ілля Близнюк: Ми грали на фоні чималих фізичних навантажень

Автор: Віктор Слюсаренко, спеціально для UA-Футбол

15 января 2013, вторник. 18:352013-01-15T18:35:00+02:00

Головний тренер кіровоградської "Зірки" Ілля Владиславович Близнюк в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту UА-Футбол розповів про хід підготовки команди до другої частини сезону та проаналізував гру своїх підопічних в товариському матчі з ПФК "Олександрія" (1:2).

- Як оціните гру своїх підопічних в товариському матчі з ПФК "Олександрія"?

- Матч із олександрійською командою ми провели на фоні чималих фізичних навантажень. Дещо вдалося, дещо – ні. В другому таймі матчу гра хлопців сподобалася. Вони грали на високих швидкостях. Думаю, що вдалося добре зіграти. Команда сорок хвилин витримала. Звичайно є помилки в грі, адже це лише початок підготовки команди. Вона нині готується в індивідуальному плані. Програли в наслідок власних помилок. Хтось не забив, хтось не добіг…

- Під час зимового антракту на перегляді перебуває кілька футболістів.

- У нас чимало гравців на перегляді. Є кілька з них, які після сьогоднішнього матчу з ПФК "Олександрія" поїдуть додому.

- Переглядаєте багато гравців. Є проблемні позиції?

- Ясна річ.

- Бажаєте також мати більш довшу лаву запасних?

- У нас дійсно є проблема короткої лави запасних. Є кілька і хороших молодих гравців. Наприклад, Дмитро Фаттєв. Якщо він так працювати і далі, то в нього буде чудова футбольна кар’єра. Вадим Шаврін прогресує. Від них все залежить. В різних командах цілі і завдання на товариські матчі різні. Одні команди більше працюють на полі. Ми ж хочемо привести до тями гравців, набігати визначений кілометраж. І в Алушту ми поїдемо вже готуватися на полях.

- Які подальші плани підготовки команди?

- До 22 січня будемо готуватися в Кіровограді. Потім поїдемо до Молдови на товариський матч із ФК "Тирасполь". Три дні відпочинку і 27 січня відправляємося до Алушти.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Тэги: Звезда (Кропивницкий), Илья Близнюк


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев