Олександр Слободян: Я не купуватиму в "Арсенала" місце в Премєр-лізі

Олександр Слободян: Я не купуватиму в "Арсенала" місце в Премєр-лізі

18 января 2013, пятница. 14:342013-01-18T14:34:00+02:00

Екс-президент "Оболоні" купувати місце в прем’єр-лізі не збирається

- Олександре В’ячеславовичу, останнім часом поширювалися чутки про те, що нібито колишній інвестор ФК "Оболонь" - однойменний пивний концерн - робив спроби купити місце в прем’єр-лізі в київського "Арсеналу" під майбутній проект "Оболонь-Бровар"…

- Жодних спроб ми щодо цього не робили, тож інформація про це - не більш, ніж чиїсь інсинуації. Ніяких планів щодо "Арсеналу" ми взагалі не мали.

- Звідки ж тоді ця інформація й кому, на ваш погляд, вигідно її поширювати?

- Можливо, це вигідно тим, хто хоче продати "Арсенал", не знаю. Заводу "Оболонь" це не потрібно. Виробничій структурі не прос­то зараз узагалі виживати, а щоб ще й брати такі дорогі проекти - то тим паче складно. До того ж, кому хочеться брати на себе чужі борги та зобов’язання?

- Тим не менш, футбольний проект під назвою "Оболонь-Бровар" у вас уже є. На якій він стадії?

- Ми розвиватимемо дитячо-юнацький футбол, утримуватимемо футбольну школу "Оболонь-Зміна". Також у планах - заявити команду на аматорську першість. Принаймні до цього прагнемо.

- А як щодо перспектив заявитися до другої ліги?

- Може, колись.

- Раніше говорилося про те, що з першолігової "Оболоні" до вашого колективу можуть перейти кілька футболістів…

- По-перше, це теоретично можливо, якщо футболісти матимуть статус вільних агентів, бо просто так перейти з однієї структури в іншу вони не можуть, а спеціально купувати ми не збираємося. По-друге, треба ж враховувати, що "Оболонь" - це перша професіональна ліга, а "Оболонь-Бровар" - це аматори. Чи захочуть вони змінювати рівень - питання. Якщо якісь гравці виявлять бажання грати в нас, то чому б і ні? Тим більше, якщо це гравці, яких ми по "Оболоні" знали.

- Серед футбольних проектів, які спонсорувало ПАТ "Оболонь", було й хмельницьке "Динамо". Чи продовжуватиметься й надалі співпраця з подолянами?

- У Хмельницькому є керівники області, міста. Думаю, це питання треба адресувати їм.

- Вони не хочуть бачити столичний пивзавод одним із інвесторів клубу?

- Та ні, так питання не стояло. Є стадіон і тренувальні поля в Києві. Відтак немає сенсу говорити про хмельницьке "Динамо".

Торік ми допомогли фінансово команді, але сподівалися, що за той період знайдуться додаткові інвестори. Очікували, що до підтримки "Динамо" долучиться й керівництво області та міста. Але досі нічого такого не спостерігається. Питання: потрібен місцевій владі цей клуб чи ні? Тому й адресую ваше запитання до тамтешніх владних структур.

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Александр Слободян, Оболонь (Киев)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев