Микола Лавренко: "Олександрія" передається в управління компанії "УкрАгроКом"

Микола Лавренко: "Олександрія" передається в управління компанії "УкрАгроКом"

Автор: Віктор Слюсаренко, спеціально для UA-Футбол

21 января 2013, понедельник. 07:552013-01-21T07:55:00+02:00

В конференц-залі Олександрійського будинку футболу відбулася прес-конференція керівництва ПФК "Олександрія". Участь в ній взяли почесний президент Микола Лавренко, народний депутат Сергій Кузьменко, мер міста Олександрія Степан Цапюк, головний тренер команди Андрій Купцов.

Микола Лавренко: "Сьогодні після закінчення святкових днів вирішили на зустрічі поінформувати щодо історичного питання долі нашого клубу. В Інтернеті та ЗМІ ходили різні чутки щодо клубу і зміни його власника. У 2012 році почалася співпраця з компанією "УкрАгроКом", яка фінансувала на 50% нашу команду. Ми вели подальші консультації щодо співпраці. В грудні минулого року було прийнято наступне рішення: "УкрАгроКом" з січня 2013 року бере повністю Олександрію. Останні дні оформлялися документи і сьогодні підписано угоду про те, що все футбольне господарство ПФК "Олександрія" передається в управління компанії "УкрАгроКом", яка буде утримувати спортивні споруди та команду. Домовилися, що не зміниться статус футбольного клубу. Все, що стосується участі і утримання ПФК, як власника, буде розглядатися в подальшому. Оцінюємо майно ФК. Ведемо аудит. Розглядали бюджет клубу. "УкрАгроКом" береться втримувати господарство ПФК і виконувати ті завдання, які бачать вболівальники. Гірше не буде. Разом ми зробимо так, щоб "Олександрія" була на вищих сходинках футболу. Вдячний, що прийшла людина, яка може виконувати соціальний проект – футбол. Підписаний договір управління майном дає право управляти ним; виконавчий директор несе 100% відповідальність за нього. Все майно належить Лавренку і не може передаватися. Договір підписано на три роки. За пропозицією Сергія Кузьменка та у зв’язку зі змінами уставу ПФК мені запропоновано бути почесним президентом. Поки не відмовлявся. База ФК належить моїй донці. Варто зауважити, що ФК – збиткове, а не прибуткове підприємство. Обговорювалась подальша доля клубу, що скільки коштує і як розкласти бюджет".

Сергій Кузьменко: "Ми з Миколою Миколайовичем давно маємо схоже бачення розвитку футболу в Олександрії. Два роки тому він нам допоміг створити команду "УкрАгроКом". Коли запропонував мені займатися футболом, допомогти ПФК "Олександрія", я разом зі своїми партнерами радився як бути. Сьогодні непроста економічна ситуація в Україні. Футбол – це бізнес в прем’єр лізі, а в першій та другій лігах це соціальний проект. ПФК – це спосіб життя для олександрійців. Бути байдужим і спостерігати не в моєму характері. Я готовий брати активну участь в розвитку Олександрійського футболу. Олександрія це моя батьківщина, зроблю все можливе щоб футбол був на високому рівні. Зарано говорити чи буде команда в Прем’єр лізі. Микола Лавренко залишається почесним президентом, залишається на посаді віце-президента Ігор Матаков, почесним віце-президентом буде Віталій Згама, виконавчим директором призначено Сергія Кітаєва. Я приймаю відповідальність за той стан справ, який є у футбольному клубі. Як президент на громадських засадах буду робити все, щоб команда показувала яскравий футбол і прогресувала. Всі споруди, які в ПФК "Олександрія" наявні, використовуватимуться з містом так і районом. Проводяться різні заходи. З мером Олександрії знайдемо спільну мову, щоб тут "вирувало" життя. Андрій Купцов залишається головним тренером команди, з ним підписано контракт. Які завдання? Хочемо, щоб він сформував сучасну команду першої ліги. Нині з’являються нові гравці. Ті гравці, в яких закінчилися контракти, підписуємо. Дехто залишив нас. Завдання: бути серед 1-2 кращих команд першої ліги. Не гірше, ніж після першого кола. Повинні бути не нижче третього місця. На якому місці фінішуємо, такі будуть розміри преміальних. Хочеться, щоб не просто грали, а показували яскравий футбол".

Мер Олександрії Степан Цапюк: "В Олександрії є футбол. Приємно чути, що ї далі буде. Місто в стороні не залишиться. Ви розвивайте футбол, а з нашого боку не буде перешкод. В мене з Сергієм Кузьменко нормальні стосунки, мали бесіду, напрацювання будуть продовжуватися і далі".

Головний тренер команди Андрій Купцов: "Після першого кола чемпіонату ми впорались із завданням, посівши третю сходинку турнірної таблиці. Зараз команда готується до весняної частини першості. Ми вдячні керівництву клубу за ті гарні умови, в яких нам доводиться тренуватись. Під час міжсезоння тренерський штаб команди веде активну селекційну роботу. Нашу команду покинули Андрій Сахневич та Сергій Старенький, проте, у таборі ПФК "Олександрія" перебуває кілька потенційних новачків. Станом на сьогоднішній день контракт підписаний лише з Сергієм Лобойком. Зараз ми продовжуємо тренуватись у звичному режимі, проводимо контрольні ігри і уважно слідкуємо за грою тих футболістів, які знаходяться на перегляді".

Тэги: ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев