Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - "Манавгат Евренсекі Спор" 2:0

Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - "Манавгат Евренсекі Спор" 2:0

30 января 2013, среда. 19:372013-01-30T19:37:00+02:00

Сьогодні, 30 січня 2013 року о 15:00 ПФК "Олександрія" провів свій черговий контрольний матч в Туреччині, в рамках навчально-тренувального збору. Суперником олександрійців став турецький клуб "Манавгат Евренсекі Спор". ІАЦ ПФК "Олександрія" постійно був на зв’язку з тренерським штабом команди. Ось як прокоментував сьогоднішній матч тренер ПФК "Олександрія" Віталій Первак:

"Сьогодні ми зіграли другий контрольний поєдинок в рамках турецького навчально-тренувального збору.

З перших хвилин гри наші футболісти почали атакувати ворота турецької команди і мали кілька чудових моментів для взяття воріт суперника. Проте, ані Юрій Коломоєць, ані Артем Полярус не змогли реалізувати стовідсоткові моменти.

У другому таймі ми почали діяти набагато швидше і активніше. Вже на початку другої половини гри Антон Кіча відкрив рахунок. В'ячеслав Шевченко тричі мав нагоду подвоїти рахунок, але вдало грали захисники та воротар турецької команди. Лише в середині другого тайму Мотуз забив другого м’яча у ворота суперника.

Звичайно, ми могли забивати набагато більше м’ячів, але нам збільшити перевагу нам не дозволив суперник. Нам протистояла серйозна команда, яка незважаючи на невисокі досягнення в турецькому чемпіонаті показала змістовну і якісну гру в обороні та зуміла швидко переходити до контратак, тримаючи в напрузі захист нашої команди. Приємно що ми перемогли, але в сьогоднішньому матчі головним є не результат, а фізична підготовка футболістів. Вони зуміли показати швидкий, якісний футбол, і це враховуючи високі фізичні навантаження під час тренувань в складних погодних умовах".

ПФК "Олександрія"

1-й тайм: Леванідов, Запорожан, Назаренко, Шендрік, Протіч, Бондаренко, Бровченко, Гордя, Полярус, Коломоєць, Пічкур

2-й тайм: Леванідов, Микицей, Басов, Лобойко, Антонов, Банада, Мотуз, Грицук, Кіча, Соломка, Шевченко

Голи: Кіча, Мотуз

Наступним матч олександрійці проведуть 2 лютого 2013 року. Суперником нашої команди буде футбольний клуб "Псков-747", який представляє групу "Захід" другої ліги російського чемпіонату.

Источник: ІАЦ ПФК "Олександрія"

Тэги: Контрольные матчи, ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев