Вадим Заяць: У Чернівцях ми переглянули місцевих футболістів

Вадим Заяць: У Чернівцях ми переглянули місцевих футболістів

31 января 2013, четверг. 18:342013-01-31T18:34:00+02:00

Головний тренер "Буковини" Вадим Заяць розповів про підсумки навчально– ренувальний збору команди, який відбувався у Чернівцях.

- Вадиме Григоровичу, які Ви оцінюєте збір "Буковини" в Чернівцях ?

- На зборах у Чернівцях ми переглянули місцевих футболістів. Деякі з них отримають шанс закріпитися в "Буковині". Ми також відновлювали наших гравців, які повернулися з відпустки. На цьому зборі ми не ставили глобальних завдань. І все ж, ми побачили те, що хотіли. А контрольні матчі наша команда проводила з тою метою, щоби хлопці не забули те, що таке офіційні зустрічі. Найголовніше те, що ми переглянули тих виконавців, які у майбутньому можуть потрапити у наш колектив.

- Останнім часом "Буковину" залишили кілька футболістів...

- Я переконаний у тому, що команде стане сильнішою. А ті футболісти, які залишили "Буковину" не є ключовими фігурами. Можна сказати, що це ті гравці, які у сезоні проявили слабкість.

- Які ігрові ланки "Буковини" потребують підсилення ?

- Влітку команду залишили провідні футболісти. Виявилося, що у певний період на одну позицію у нас є три виконавці. А на позиціях лівого та правого захисників у нас не було особливої конкуренції. Зараз у нас мета - на кожну позицію мати по два гравця. Створювати штучно конкуренцію ми не будемо. Ті молоді виконавці, які заслуговують грати у нас, стануть футболістами "Буковини". Саме за таким принципом ми формуватимемо команду цього року.

- 2 лютого чернівецька "Буковина" розпочне роботу у Мигово. Як команда працюватиме на цьому етапі підготовки до офіційних матчів ?

- Футболісти матимуть два дні відпочинку. Потім на хлопців очікує важка бігова робота, яка буде напралена на формування бази, на яку ми робитимемо акцент на футбольному полі. Команда вирушить у Мигово. Я вже побував там і зробив висновок, що у Мигово створено чудові умови для роботи. Я поспілкувався з головою сільради, генеральним директором ГТК "Мигово". Якщо там побудують штучне поле, то у Мигово зможе тренуватися не тільки "Буковина", але й інші колективи. Там є ідеальні умови для роботи у цей період.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФСК "Буковина" Чернівці

Тэги: Буковина (Черновцы), Вадим Заяц


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев