×
Спасибо, я уже с вами
"Буковина" та тернопільська "Нива" провели ще один спаринг

"Буковина" та тернопільська "Нива" провели ще один спаринг

5 февраля 2013, вторник. 15:002013-02-05T15:00:00+02:00

Сьогодні чернівецька "Буковина", яка продовжує підготовку до офіційних матчів у рідних стінах, знову зіграла двома складами з колективом "Нива" (Тернопіль). Зустріч між чернівецькими та тернопільськими гравцями відбулася на штучному полі "Олімпії". Спочатку підопічним Ігоря Яворського протидіяли потенційні новачки "Буковини", а також переважно ті виконавці, які минулоріч не мали стабільного місця в основному складі чернівецької команди.

Буковинський колектив здобув перемогу з рахунком 2:0. Підопічні Вадима Зайця двічі відзначилися у першій половині зустрічі. Результативні удари на свій рахунок записали Євген Ушаков і потенційний новачок, який вдало виконав штрафний удар.

Склад "Буковини": Сергій Тукач, Андрій Ятленко, Володимир Найко, Олександр Вечтомов, Борис Орловський, Артем Єлов, Євген Шупік, Євген Ушаков + потенційні новачки. На заміну виходили: потенційний новачок.

У другому протистоянні між "Буковиною" та "Нивою" було зафіксовано нічийний результат – 0:0. Зазначимо, що наші земляки мали чудові нагоди для того, щоби засмутити голкіпера суперників. На жаль, свої шанси відзначитися не використали Руслан Платон, Олексій Моісеєнко, Олег Керчу...

Склад "Буковини": Богдан Когут, Андрій Донець, Різван Аблітаров, Олег Керчу, Роман Дорош, Олексій Моісеєнко, Руслан Платон, Степан Маковійчук + потенційні новачки. На заміну виходили: Сергій Тукач, Євген Шупік, потенційний новачок.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФСК "Буковина" Чернівці

Тэги: Буковина (Черновцы), Контрольные матчи, Нива (Тернополь)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев