×
Спасибо, я уже с вами
Кількість учасників змагань ПФЛ все ще під питанням

Кількість учасників змагань ПФЛ все ще під питанням

15 февраля 2013, пятница. 17:312013-02-15T17:31:00+02:00

Почнуть заявлятися на весняну частину змагань учасники вже з 20 лютого. Ось тільки три перші заявкові дати ризикують супровод­жуватися для організації, що відповідає за проведення змагань, чималим клопотом та головним болем.

Річ у тім, що першими заявлятися будуть колективи, які йдуть у нижній частині турнірних таблиць. А там ситуація з клубами й досі залишається доволі напруженою.

День перший: чи воюватимуть одесити?

20 лютого мають заявитися СКА (Одеса) та "Динамо" (Хмельницький). Команди, які офіційно ще навіть не збиралися після відпустки й не починали зборів (хоча гравці й тренуються індивідуально - або на місцях, або в інших командах). Керівництво СКА, зокрема, зазначило, що досі тривають переговори з інвестором щодо фінансування колективу на весняну частину змагань. У Хмельницьку ж і досі не закрите питання щодо заборгованостей перед ПФЛ по заявкових внесках, а футболісти тим часом потроху розбігаються на перегляд до інших команд. До того ж, обом колективам згідно з регламентними нормами заборонено реєструвати нових футболістів.

День другий: що з "пивоварами" та "жемчужними"?

Складним може бути й наступний день заявки 23 лютого, адже тоді прийматимуться документи від "Оболоні-2" та "Жемчужини" - найпроблемніших команд. У "пивоварів" є проблеми з фінансуванням у першої команди клубу, ялтинці страждають через те, що негаразди з коштами були ще з осені. До речі, "Оболоні" та "Жемчужині" зараз також офіційно заборонено реєструвати нових футболістів через борги по заявкових внесках, а в заявці ялтинців нині (відомо з достовірних джерел) лише п’ятеро футболістів.

Хоча головний тренер "Жемчужини" Іван Марущак висловив надію на те, що команда навесні виступатиме. Можливо, за його словами, в дещо оновленому вигляді.

День третій: чи буде Комсомольськ професіональним?

Третій, і, найвірогідніше, останній з проблемних днів, 25 лютого, може стати таким, бо цього дня реєструватимуться документи "Гірника-Спорту". Команда хоч і вийшла з відпустки, але очільник комсомольського клубу Петро Каплун не виключив можливості, що його колектив може знятися з професіонального чемпіонату та перевестися до аматорського.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ukrfootball.in.ua

Тэги: Жемчужина (Ялта), Оболонь (Киев)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев