Шаран:  Нам потрібні молоді гравці з потенціалом

Шаран: Нам потрібні молоді гравці з потенціалом

6 января 2014, понедельник. 17:032014-01-06T17:03:08+02:00

Головний тренер ПФК "Олександрія" Володимир Богданович Шаран розповів про найближчі плани команди, а також дав детальну відповідь про поповнення та втрати олександрійської команди.

- Перш за все, хочу привітати всіх олександрійських вболівальників з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю міцного здоров'я, щастя та затишку в кожну родину. Сподіваюсь, що в новому році ми покажемо якісний, атакуючий, а головне результативний футбол, який подобається вболівальникам і КСК "Ніка" буде заповненою.

- Володимире Богдановичу, розажіть про найблищі плани команди
- Після невеличких різдвяних канікул команда збирається 14-го січня в Олександрії і до 21-го числа проведе так званий "втягуючий" збір, метою якого буде детальний медогляд, перевірка фізичних та психологічних кондицій та перегляд потенційних новачків.

- На цей період вже заплановані спаринги?
- Нам надійшло запрошення з Молдови, а саме з міста Тирасполь, де команда з одноіменною назвою запрошує нас на товариську зустріч. Наші колеги виявились такі доброзичливі, що погодились оплатити наш переїзд. Також вони планують показати нам свою інфрастуктуру і, звичайно, зіграти контрольний матч. Я думаю, що будь-який клуб дав би згоду на таку пропозицію. І ми не виключення. Тому плануємо 17-го січня провести в Тирасполі тренування, а 18-го зіграти матч.

Вже через день в Олександрії на стадіоні "Ніка"( штучне покриття) проведемо спаринг з кіровоградською "Зіркою".

І вже наступного дня відправляємось в Ялту, де проведемо свій виїзний навчально-тренувальний збір. Там 24-го січня зіграємо з маріупольським "Іллічівцем", 27-го проведемо товариську зустріч з армянським "Титаном", 30-го - з молодіжним складом харківського "Металіста". Ще одна гра має відбутись 1-го лютого, але на даний момент наш спаринг-партнер уточнюється.

- Вже відомі призвіща гравців, які покинули команду?
- Так. Завершились контракти у Євгена Пічкура, Сергія Лобойко та Юрія Бровченка. Знаю, що Євген Пічкур намагається працевлаштуватись в Узбекистані. Останні два дуже мало мали ігрової практики, тому, я ваажаю, що хлопцям потрібно дати шанс знайти клуб, де вони матимуть місце в основному складі.

Клуб також залишає В'ячеслав Шевченко. У нас з ним була домовленність про співпрацю до кінця першої частини чемпіонату. На даний момет Шевченко на перегляді в ташкентському "Локомотиві". Також у нас був в аренді Володимир Бідловський. Зараз термін дії аренди закінчився, і ми намагаємся дійти згоди з керівництвом львівських "Карпат", що до подальших виступів Володимира у складі "Олександрії. Зразу хочу зазначити, що переговори проходять досить складно. Я хочу, щоб він залишився, адже знаю, що цей хлопець талановитий і зможе допомогти нам в другій частині чемпіонату.

Загалом, враховуючи серйозну конкуренцію, ПФК "Олександрія" виставить на трансфер ще декілька гравців, призвіща яких буде названо на прес-конференції, яка пройде в перші дні навчально-тренувального збору.

- Вже можете назвати нові придбання або гравців, які на перегляді?
- Хочу відмітити, що ми провели розмову з президентом клубу і прийшли до висновку, що команду потрібно омоложувати. Потрібні молоді гравці з потенціалом, які будуть грати у нас, набираючись досвіду і приносити свою користь. Наразі в команді перебувають на перегляді Ігор Озарків - 1992 року народження. Ми плануємо взяти його в аренду у львівських "Карпат" з правом викупу, Артем Чорній -півзахисник МФК "Миколаїв" - 1989 року народження та ще один потенційний новачок Антон Голенков також з МФК "Миколаїв". Ще один потенційний новачок - Максим Імереков - вихованець донецького "Шахтаря" - 1991 року народження. Ведемо переговори із алчевською "Сталлю", в якої хочемо придбати одного із гравців атакуїчої ланки.

Також, більш за все, до табору ПФК "Олександрія" повернеться старий знайомий олександрійській публіці - Ігор Чередніченко. Зараз у Ігоря закінчився контракт з його перереднім клубом, і я зі своїми колегами вважаємо, що Чередніченко допоможе команді своєю майстерністю та бійцівськими якостями.

Можливо, на перегляд приїдуть ще декілька граців, але до Ялти ми плануємо відправитись із 95% складом, який буде грати у другій частині чемпіонату. До речі, після ялтинського збору команда відправиться традиційно на збір до Туреччини, а заключну частину підготовки проведемо на Закарпатті.

- Що скажете про об'єднання команд ПФК "Олександрія" та ПФК "УкрАгроКом" про яке зараз говорять у ЗМІ?
- На даному етапі, як сказав президент, у кожного клубу стоять свої цілі в чемпіонаті. А коли він завершиться, будуть вестись розмови з інвесторами та керівництвом про подальші плани. Зараз нічого конкретного сказати не можу. Мені поставило кернівництво клубу конкретне завдання і я маю його виконувати. Це зараз для мене найголовніше.

Источник: ПФК "Олександрія"

Тэги: Владимир Шаран, ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев