Антон Кіча: Були пропозиції від інших клубів, але я лишаюсь в Олександрії

Антон Кіча: Були пропозиції від інших клубів, але я лишаюсь в Олександрії

11 января 2014, суббота. 12:332014-01-11T12:33:00+02:00

Півзахисник ПФК "Олександрія" Антон Кіча розказав про те, як провів зимову перерву, про пропозиції від інших клубів та про очікування на 2014 рік.

- По-перше, я хочу привітати зі святами всіх своїх близьких, рідних, вболівальників "Олександрії" та всіх любителів футболу. Перед Новим роком я, моя дівчина, Ілля Михальов та його дівчина відпочивали в теплих краях, а Новий рік зустрічав у колі друзів у Львові.

- Зараз підтримуєш форму?

- Так. На даний момент я в Дніпропетровську і щодня відвідую базу "Дніпра". Граю у футбол в манежі. Там зараз і Руслан Ротань і брати Кравченки, і Євген Чеберячко. До речі, до мене в гості завітав Василь Грицук, який також не відмовився пограти з нами у футбол.

- В цю зимову перерву надходили якісь пропозиції з інших клубів?

- Так, було декілька варіантів, але я маю контракт з "Олександрією" і змінювати щось на даному етапі я не хочу, тому всім було відмовлено.

- Згадуючий попередній рік, що запам'яталось найбільше?

- Гра з "Металістом" Хоча ми тоді поступились, але приємних спогадів від тієї гри вдосталь.

- Які надії на 2014 рік?

- За східним календарем це рік коня, а кінь - це та тварина, яка працює, тому і я планую провести його не покладаючи рук. Звичайно, мені дуже хочеться, щоб наша команда здобула призове місце в чемпіонаті і, щоб воно було першим. Кожен футболіст Першої ліги мріє про те, щоб грати в Прем'єр-лізі, і я - не виняток. Але попереду ще довготривалі збори, на яких потрібно ретельно готуватися. Буду робити все необхідне для того, щоб набути хорошої фізичної форми, якої б вистачило на цілий календарний рік.

Источник: Прес-служба ПФК "Олександрія"

Тэги: Антон Кича, Первая лига, ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев