Самір Гасанов: Ми активно до команди залучаємо молодь

Самір Гасанов: Ми активно до команди залучаємо молодь

23 января 2014, четверг. 08:272014-01-23T08:27:00+02:00

Тренер кіровоградської «Зірки» Самір Назімович Гасанов розповів про хід підготовки команди до другої частини чемпіонату України під час першого збору, який проходить в Кіровограді.

- Планом підготовки у нас запланований перший збір в Кіровограді з 15 по 28 січня. На цей період головне завдання – відновлення фізичних якостей футболістів, приведення м’язового апарату в робочий стан з врахуванням майже двохмісячної перерви. Вся робота проходить в двохразовому режимі. Гравці поділені на дві групи, і коли одна група займається кросовою підготовкою, а інша в цей час тренується на майданчику зі штучним покриттям. Потім через 45 хвилин групи змінюються. Вечірнє заняття, в основному, побудоване на роботі в тренажерному залі чи проведенні занять з аеробіки або гімнастики. Ось в такому режимі працюватимемо до завершення збору. Були заплановані дві товариські гри, одну з яких ми в Олександрії вже зіграли. 28 січня, в останній день збору, плануємо зіграти в Білозір’ї проти місцевої «Зорі». В принципі, це ті завдання, які були поставлені на цей період. Зараз ми до команди активно залучаємо молодь не лише із «Зірки-2», а й з Кіровоградської області. Трьох молодих футболістів – Рибалку, Конопацького та Кушнірьова – відправили на проходження повного медичного огляду. Це рішення було прийнято у зв’язку з навантаженнями, які надаються футболістам, і подіями, які сталися в Севастополі.

- Прокоментуйте, будь-ласка, матч з «Олександрією».

- Зрозуміло, що від команди чогось неймовірного не варто чекати. «Олександрія» тренується трохи більше часу, ніж ми. Команда вже встигла провести контрольний матч із «Тирасполем». До того ж вони працюють на великому штучному полі. Ми всього лише працюємо чотири дні і в нас основна направленість зараз на «фізику». Хлопці вперше за два останні місяці вийшли на велике поле. З урахуванням цього було поставлено завдання, по-перше, не отримати травму, по-друге, виконати визначений об’єм роботи. Ці завдання були виконанні. Результат матчу, ясна річ, не задовольняє. Завжди неприємно програвати, особливо в кінці матчу після грубої помилки. Це футбол. Хто в даний момент часу краще сконцентрований і готовий, той і перемагає.

- В наступному матчі із «Зорею» залучите більше молодих футболістів?

- Так. Попри товариський статус, емоційне напруження матчу з «Олександрією», як правило, «зашкалює». Не всі молоді футболісти були залучені до цієї гри, тож вирішили більше дати їм часу у наступному спарингу. Ми плануємо у стартовому складі матчу із «Зорею» випустити приблизно 80% молодих футболістів, а там будемо робити висновки.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Зірка"

Тэги: Звезда (Кропивницкий), Самир Гасанов


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев