Шаран: Якщо керівництво не говорить про вихід до Прем’єр-ліги, то що можу я коментувати?

Шаран: Якщо керівництво не говорить про вихід до Прем’єр-ліги, то що можу я коментувати?

25 января 2014, суббота. 09:192014-01-25T09:19:00+02:00

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран розповів про трансферну роботу й про завдання команди на сезон.

- Пане Володимире, "Олександрія" вже тиждень готується до поновлення чемпіонату й відзначається неабиякою активністю. Чим вона зумовлена? Ваші підопічні на відміну від інших колективів уже встигли й два спаринги зіграти (розмова відбулась до гри з Іллічівцем), й кількох новачків офіційно підписати…

- Якоїсь надактивності в нас не спостерігається. Йде звичайний тренувальний процес. Розуміємо, що перша гра аж 29 березня, але в той же час не бачимо сенсу так довго відпочивати. Місяця відпустки досить, тож тепер до роботи.

Щодо спарингів, то в зустрічі з "Тирасполем" ми задіяли гравців, яким нечасто випадала змога зіграти в першій половині чемпіонату, й потенційних новачків. Тоді як основний склад до Тирасполя не їздив, і працював за індивідуальною програмою. Із "Зіркою" ж спаринг носив переважно ознайомчий характер. Гравці зіграли по 30 хвилин, лише новачкам дали більше часу себе показати. Підсумовуючи, відзначу, що ми вже пройшли так званий втягувальний етап підготовки. Нині команда в Криму, де підготовка матиме серйозніший характер.

- Чи можна говорити, що нині підготовка й комплектація проходить, скажімо, з урахуванням уже можливого виходу до Прем’єр-ліги влітку?

- Так сказати не можу. Ми готуємося до другої частини сезону й маємо гідно провести останні десять матчів. Про вихід до Прем’єр-ліги нині не говоримо.

- Я не випадково зробив акцент на слові "можливо", адже, наскільки мені відомо, керівництво клубу так жодного разу й не сказало прямо, що "Олександрія" цього сезону має підвищитися в класі.

- Ну, якщо керівництво не говорить про підвищення в класі, то як я, головний тренер, можу щось коментувати з цього приводу? Наше завдання - як слід підготуватися та демонструвати навесні футбол, який би привернув увагу якомога більшої кількості вболівальників. Основне завдання - перемога в кожному матчі.

- Перемога в кожному матчі: чи можна це назвати невизначеністю? І чи не проблемно налаштовувати на боротьбу гравців саме за такої постановки завдання?

- У нас уже відбулася розмова з гравцями на цю тему, й вони зі мною погодилися, що потрібно виходити на поле й у кожному поєдинку битися за перемогу, аби отримувати преміальні.

- Третє місце вважатиметься провалом?

- Я не можу відповісти на це запитання. Якщо президент скаже, що мусимо фінішувати другими - виконуватимемо, якщо ж скаже, що третя сходинка буде провалом, то так воно і буде. Знову ж таки, все залежатиме від наших керівників.

- Кого вважаєте основним конкурентом в боротьбі за перші два місця?

- Нині в нас така ситуація в перегонах, що будь-яка команда з верхньої частини таблиці може нав’язати боротьбу. Самі ж бачите, що й аутсайдер спокійно може відібрати очки в лідера. Якщо ж уже конкретизувати, то виокремив би "Сталь", "Буковину", "Нафтовик". Хоча й та ж "Зірка", наскільки мені відомо, поставила завдання фінішувати в п’ятірці, й "УкрАгроком" має завдання поліпшити свої турнірні здобутки…

- Перейдемо до трансферів. Чимала група виконавців по завершенні осінньої частини сезону "Олександрію" залишила (Євген Пічкур, Сергій Лобойко, Юрій Бровченко, В’ячеслав Шевченко, Володимир Бідловський). Наскільки це суттєві втрати, і чи може це свідчити про те, що взимку варто очікувати на серйозний десант новачків?

- Серйозного десанту новачків очікувати не варто. Втім, можу повідомити, що вже підписали угоди з Чорнієм та Голенковим із "Миколаєва", на рік орендували Озарківа, під питанням доля Імерекова, конкретика стосовно його майбутнього з’явиться після кримського збору. Наші лави має поповнити Іващенко, якого переглянемо на кримському зборі. Також відзначу, що ведемо перемовини щодо Бідловського. Загалом у нас укомплектована команда із 25 гравців.

А стосовно футболістів, які пішли, то в них закінчилися кон­тракти. Звичайно, відчутна втрата В’ячеслава Шевченка, але знову ж таки, лише навесні знатимемо, чи вдалося нам знайти гідну заміну цьому виконавцю. Нині нам дійсно бракує форварда. Але в нас була домовленість, якщо у В’ячеслава буде серйозне запрошення, то ми його відпустимо. Слова ми дотримали…

Источник: Український Футбол

Тэги: Владимир Шаран, ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев