×
Спасибо, я уже с вами
Форвард Ниви: Якщо не буде ніяких змін, то багато хлопців розірвуть контракт з клубом

Форвард Ниви: Якщо не буде ніяких змін, то багато хлопців розірвуть контракт з клубом

16 февраля 2014, воскресенье. 13:522014-02-16T13:52:00+02:00

Форвард тернопільської "Ниви" Ігор Мельник, в ефірі телеканалу ТВ-4 розповів про проблеми команди.

"Як почалась Перша ліга так нам дали першу зарплату за липень чи з серпень вчасно і за вересень, а потім вже з кожним місяцем почалось відтягування зарплат. Коли одного разу ми не получили зарплату і не хотіли виходити на гру, це був кубковий матч, ми покликали президента в роздягальню і я його спитав чому в інтернеті написано, що в нас немає ніяких фінансових проблем, а пан Мдінарадзе зайшов і почав розказувати, що це інтерв’ю він давав місяць назад, що в нас тоді ще все було гаразд.

Ну а чому інтерв’ю виходить із запізненням на цілий місяць це мені теж не відомо. І після цього вже ми не бачили президента, принаймні я не бачив. Він не приїжджав на тренування, ні нічого. І зараз на даний момент я прочитав інтерв’ю, що він (Мдінарадзе – Ред.) платив свої гроші, що він все давав з його партнерами. Ну тоді значить ми будемо питати з президента, будемо писати на нього позов.

Валентин Хоптян (почесний президент "Ниви" – Ред.) поки обіцяє змінити ситуацію на краще, але не знаю чи ситуація зміниться. В мене, якщо завтра не буде ніяких змін то я розірву контракт з клубом і перейду в інший клуб. Тому що другого варіанту нема. Мені треба якось жити, годувати сім’ю, а за просто так, за обіцянки нереально жити. І так багато хлопців зробить", - сказав Мельник.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Галичина Спортивна

Тэги: Игорь Мельник, Нива (Тернополь), Первая лига


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев