×
Спасибо, я уже с вами
Віталій Романюк: Доля Ниви залежить від політичної ситуації в Україні

Віталій Романюк: Доля Ниви залежить від політичної ситуації в Україні

26 февраля 2014, среда. 13:452014-02-26T13:45:00+02:00

Захисник тернопільської "Ниви" Віталій Романюк розповів, що ситуація в клубі й досі залишається невизначеною, тож футболісти шукають собі нове місце роботи.

"На днях збиралися з хлопцями і хотіли взнати, яка ситуація далі. Взнали ще раз, що вона дуже складна. Наразі невідомо чи гратиме «Нива» далі. Внесок за участь команди в першій лізі заплачений, а доля команди залежить від політичної ситуації в Україні. Нам дали так зрозуміти", - зазначив Романюк.

За його словами, у футболістів Ниви довгострокові контракти з клубом, тож, можливо, через це їм не надають статус вільних агентів.

Романюк розповів, що їздив на збори з «Титаном» з Армянська: "Усе наразі на стадії перемовин. Є ще тут деякі варіанти, тому не хочеться поспішати, а визначитися з командою остаточно. Загалом, гравцями «Ниви» цікавляться агенти, клуби. Команда у нас була хорошою. Якщо людина хоче забезпечити себе та свою сім’ю, то вона однозначно буде шукати краще місце роботи, а не жити обіцянками. Три дні тому ми додзвонилися до губернатора Тернополя, однак це нічого не дало".

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Вголос

Тэги: Виталий Романюк, Нива (Тернополь)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев