×
Спасибо, я уже с вами
Шаран: Ми ще не визначились із основним складом

Шаран: Ми ще не визначились із основним складом

27 февраля 2014, четверг. 17:182014-02-27T17:18:40+02:00

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран поділився враженнями від матчу з мінським "Динамо" та загалом від контрольних матчів, які провела його команда на зборах.

- По-перше, хочу подякувати футбольним фахівцям, які знаходили нам спаринг-партнерів. Майже всі суперники були з найкращих ліг своїх країн, а матчі з тими командами, які з нижчих дивізіонів - з ними також було отримано немало досвіду. Стосовно гри, то я задоволений. Звичайно, сьогодні не той рахунок, який може тішити нас, але на зборах це не головне. Важливіше те, що тренерський штаб отримав ту інформацію, яку ми планували отримати.

- Яким було завдання на гру?

- Ми дали можливість зіграти всім гравцям, варіюючи склад, змінювали тактику, тому в цій поразці я не бачу нічого трагічного.

- Зігравши всі матчі на начально-тренувальному зборі, які висновки можна зробити?

- Найважливіше те, що у ми ще не визначились із основним складом. Всі гравці грають добре, всі стараються, тому тренерському штабу доведеться ще поміркувати. В принципі, я задоволений майже всім. Звичайно, є і претензії. Є питання до захисної ланки та атаки, проте більше питань саме до нападників. Я вважаю, що з тих моментів, які ми створюємо біля воріт суперника, відсоток реалізації має бути кращим. Але, у нас є ще місяць і ми будемо над цим працювати.

Нагадаємо, що вчора "Олександрія" поступилася динамівцям з Мінська з рахунком 0:1.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ПФК "Олександрія"

Тэги: Владимир Шаран, ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев