×
Спасибо, я уже с вами
Президент Зірки: Завданням залишається потрапляння до п’ятірки кращих

Президент Зірки: Завданням залишається потрапляння до п’ятірки кращих

28 марта 2014, пятница. 09:142014-03-28T09:14:00+02:00

президент ФК "Зірка" Максим Березкін розповів про хід реконструкції домашньої арени кіровоградців та про завданя, які ставить перед командою.

"По завершенні реконструкції ми матимемо газон з підігрівом, який відповідатиме всім вимогам УЄФА. Буде освітлення та встановлене нове сучасне інформаційне табло.

Будується легкоатлетичне ядро, яке дозволить на нашому стадіоні приймати не тільки всеукраїнські, а і європейські змагання з легкої атлетики, адже наш стадіон отримає сертифікат другої категорії. Найвищу першу категорію отримують, як правило, тільки Олімпійські стадіони.

Також будується поле зі штучним покриттям. До кінця травня матимемо такий комплекс, який відповідатиме європейським вимогам.

Завданням залишається потрапляння до п’ятірки кращих, а наступного сезону, після завершення реконструкції стадіону, варто думати про Прем’єр-Лігу України", - сказав президент кіровоградського клубу.

Нагадаємо, що наразі "Зірка" займає десяту сходинку турнірної таблиці, а домашні матчі кіровоградці будуть проводити на дамашній арені "УкрАгроКому" в зв'язку з реконструкцією вдасного стадіону.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Зірка"

Тэги: Звезда (Кропивницкий), Максим Березкин


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев