×
Спасибо, я уже с вами
Зірка - Нафтовик-Укрнафта 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Лавриненка

Зірка - Нафтовик-Укрнафта 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Лавриненка

28 марта 2015, суббота. 21:492015-03-28T21:49:00+02:00

Наставник Зірки - про матч з Нафтовиком

Виконуючий обов’язки головного тренера кіровоградської "Зірки" Сергій Лавриненко прокоментував переможний матч з "Нафтовиком" (1:0).

- Сьогодні провели чергову гру. "Нафтовик-Укрнафта" – хороша дисциплінована команда. Ми перед цим бачили кілька їх ігор. Вони виграли Кубок Пожечевського. Сьогодні у нас щось вийшло, а щось не вийшло. Перший тайм був за нашою командою, другий – за охтирською. Досягли результату і рухаємося далі.

- Чому в другому таймі втратили ініціативу?

- Як кажуть, грають на скільки дозволяє суперник. "Нафтовик" після перерви виглядав краще. Може ми грали по результату. Переглянемо і вивчимо помилки.

- Можна сказати, що у Вас підібрався оптимальний склад?

- У нас є обойма гравців. Під кожну гру підбираються певні футболісти. В попередньому матчі добре зіграли Ігор Загальський і Артем Щедрий, але в цьому матчі в основному складі не вийшли. Тактика сьогодні була така.

- Чому до основного складу не потрапляє Дмитро Фатєєв?

- Дмитро був відсутнім на першому зборі і не отримав потрібного навантаження. Буде сильнішим – буде грати. І ще була в нього мікротравма, від якої він відновився. Попереду чимало матчів, в яких він зможе себе проявити.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Спортивна Кіровоградщина

Тэги: Звезда (Кропивницкий), Нефтяник-Укрнефть (Ахтырка), Первая лига, Сергей Лавриненко


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев