×
Спасибо, я уже с вами
Євген Ривкін: Задача - вихід до фінальної частини чемпіонату Європи

Євген Ривкін: Задача - вихід до фінальної частини чемпіонату Європи

14 февраля 2013, четверг. 13:212013-02-14T13:21:00+02:00

Головний тренер збірної України з футзалу Євген Ривкін в інтерв’ю прес-службі ФФУ прокоментував перемоги своїх підопічних над командою Польщі та розповів про найближчі плани.

- Євген Семенович, ви провели перші матчі у якості головного тренера національної збірної. Які враження від дебюту?

- На мою думку, про повноцінний дебют говорити зарано. Він, мабуть, відбудеться вже в офіційному матчі. Що стосується двох зустрічей зі збірною Польщі, то задоволений ставленням гравців до національної команди. Гадаю, хлопці сприйняли не тільки запропонований тренувальний процес і мої погляди на побудови гри, а й загальну ціль, котра стоїть перед збірної. Сподіваюсь, два проведених матчах, стануть тією платформою, від якої ми зможемо відштовхуватись для досягнення результатів уже в офіційних матчах.

- У двох матчах проти польскої збірної ви переглянули досить велику кількість гравців...

- У зв’язку з тим, що зараз дуже насичений календар, не хотілося «завантажувати» хлопців. Тому ми прийняли рішення зіграти матчі двома складами. Відзначу, що всі проявили себе добре, й, мабуть, ускладнили мені вибір (посміхається). В цілому ж, матчі вийшли дуже інформативними. Це був дуже важливий етап у підготовці команди до відбірного турніру до чемпіонату Європи.

- Коли стане відомий остаточний склад збірної, яка вирушать (на відбірний турнір) до Туреччини?

- Розширений список з 25 кандидатів буде оголошено 20 лютого. На підготовчий збір будуть викликані 18 гравців. Ну а остаточний склад команди - 14 гравців - стане відомий вже за день до відльоту до Туреччини. Завдання перед командою максимальне вихід у фінальну частину чемпіонату Європи .

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФФУ

Тэги: Евгений Рывкин, футзал


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев