Гендиректор ФК "Динамо" Мн: "Усі права на Ковєля належать мінському клубу"

Гендиректор ФК "Динамо" Мн: "Усі права на Ковєля належать мінському клубу"

4 января 2008, пятница. 16:312008-01-04T16:31:45+02:00

Тим часом президент ПФЛ радить "Карпатам" та Сатурну" спокійно розібратися у ситуації з білоруським легіонером

"Усі права на Леонід Ковєля належать мінському "Динамо". Ніяких контрактів з іншим клубом в обхід "Динамо" Ковєль підписувати не міг", - заявив сьогодні, 4 січня, у коментарі ZAXID.NET генеральний директор ФК "Динамо" (Мінськ) Сергій Корнєєв.

Гендиректор мінського "Динамо" ніяк не прокоментував не тільки факт переходу гравця до російського "Сатурну", а й взагалі будь-яких перемовин з цього приводу з представниками підмосковного клубу. Окрім того, Сергій Корнєєв повідомив, що "Динамо" надіслало на адресу "Карпат" запит із проханням надіслати контракт футболіста, проте ніякої відповіді зі Львова досі немає.

Нагадаємо, що вчора, 3 січня, офіційний сайт російського клубу "Сатурн" з підмосковного Раменського повідомив, що нападник львівських "Карпат" білорус Леонід Ковєль став гравцем цієї команди.

А тим часом, президент ПФЛ Равіль Сафіуллін радить "Карпатам" та Сатурну" спокійно розібратися у ситуації з Ковєлем

"До мене звернуся почесний президент ФК "Карпати" Петро Димінський, який розповів про ситуацію, що склалася навколо футболіста львівського клубу Лєаніда Ковєля. Петро Димінський попросив мене зв’язатися із російським клубом "Сатурн" (Рамєнскоє) й повідомити про відносини футболіста Ковєля з ФК "Карпати". Після цієї розмови я відразу зателефонував президенту раменського "Сатурну" Михайлу Воронцову, з яким неодноразово спілкувався й раніше, адже до 14 листопада 2007 року він був президентом російської Прем’єр-ліги. Він запевнив, що абсолютно не в курсі щодо подій навколо Ковєля, зазначивши, що це питання селекційної служби", - так сьогодні, 4 січня, прокоментував Інформаційному центру ФК "Карпати" ситуацію навколо Лєаніда Ковєля президент Професіональної футбольної ліги України Равіль Сафіуллін.

Равіль Сафіуллін не став прогнозувати подальший розвиток подій у цій справі зазначивши, що представникам двох клубів треба спокійно розібратися у цій ситуації, зустрівшись і виклавши документи на стіл. "Ми звикли відразу виходити на юридичний бік справи. Давайте спочатку на її людську сторону подивимось. Я припускаю, що "Сатурн" міг попросту не знати про існування контракту Ковєля з "Карпатами". А от чому сам Ковєль потрапив у підмосковний клуб - це для мене, відверто кажучи, незрозуміло. Не хочу зараз казати про наслідки, але нагадаю одне - футболіст не має права мати два діючі контракти", - заявив Равіль Сафіуллін.

Довiдка ZAXID.NET

У коментарі ZAXID.NET генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов повідомив, що контракт Лєаніда Ковєля з "Карпатами" зареєстровано в ПФЛ України.

Источник: ZAXID.NET


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев