ФК "Карпати" оприлюднює копії контрактів Ковєля

ФК "Карпати" оприлюднює копії контрактів Ковєля

8 января 2008, вторник. 19:362008-01-08T19:36:35+02:00

Зважаючи на масу чуток щодо того, кому ж таки належать трансферні права на Лєаніда Ковєля, футбольний клуб "Карпати" оприлюднює відскановані копії документів

Зважаючи на масу чуток щодо того, кому ж таки належать трансферні права на Лєаніда Ковєля, футбольний клуб "Карпати" оприлюднює відскановані копії чотирьох документів. Це - особистий контракт Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати" під час терміну його оренди, особистий контракт футболіста з ФК "Карпати" на період після закінчення оренди, трансферний контракт між мінським "Динамо" та "Карпатами", та банківська платіжка про перерахування коштів мінському "Динамо".

Радимо звернути особливу увагу на пункт 5 трансферного контракту. Увесь цей пакет документів передано до Федерації Футболу України та Федерації Футболу Білорусі, а також надіслано до рамєнського "Сатурну". Крім того, у Федерації Футболу України перебуває міжнародний трансферний сертифікат Лєаніда Ковєля, а це означає, що цей футболіст не може виступати за жоден інший клуб, крім українського. Чинність усіх перелічених документів спростувати неможливо, ФК "Карпати" готовий надати їх для експертизи будь-якій організації.

Футбольний клуб "Карпати" нагадує, що все ще чекає від керівництва рамєнського "Сатурну" цивілізованих кроків у рамках регламенту УЄФА.

Зображення відсканованого документа: [1] [2] [3] [4] [5]

Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев