Ващук з ФК "Львів" угоди не розірвав!

Ващук з ФК "Львів" угоди не розірвав!

16 января 2009, пятница. 15:002009-01-16T15:00:51+02:00

Заяви деяких ЗМІ, що один із найдосвідченіших гравців ФК "Львів" уже не перебуває у команді "синьо-золотих левів" виявились поспішними

Попри поспішні заяви окремих вітчизняних ЗМІ, що один із найдосвідченіших гравців ФК «Львів» уже не перебуває у команді «синьо-золотих левів» виявилась дещо поспішною.

- Я не проти продовжити свої виступи за цей цікавий та амбіційний клуб, який устиг полюбити. Із цих слів розпочав нашу розмову Владислав Ващук (на фото). - Після спілкування із президентом клубу Юрієм Кіндзерським ми вирішили взяти паузу щодо подальших моїх виступів у складі львівської команди.

- Яка причина, що ви забажали змінити оточення?

- З одного боку хочеться виступати на вищому рівні, а з другого фінансові умови, які запропоновано, не надто мене влаштовують. Тож перебуває у пошуку.

- Однак ваш контракт із ФК «Львів» укладено на рік за системою «пів року + пів року»…

- Так, але із правом поправок. Однак, на сьогодні я залишаюся гравцем ФК «Львів». Ми із паном Кіндзерським діючий контракт не розірвали, але й не продовжили.

- Якщо ж не вдасться знайти клуб, який відповідав би вашим вимогам, тоді що?

- (сміючись) та нічого страшного. Гратиму у футбол й надалі. Не викреслюю із голови ФК «Львів». Я – професіонал, але і Юрій Кіндзерський також на високому рівні веде справи клубу. Тож наразі прийняли саме таке рішення.

Источник: fclviv.com.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев