ФК "Львів": підготовка до сезону триває

ФК "Львів": підготовка до сезону триває

16 января 2009, пятница. 23:252009-01-16T23:25:44+02:00

Зимова перерва – одна із найвідповідальніших складових підготовки гравців, тренерів та команди у цілому

Зимова перерва – одна із найвідповідальніших складових підготовки гравців, тренерів та команди у цілому до початку весняних матчів. Тож, кожен намагається виконати свою роботу та обов’язки таким чином, щоб у керівництва клубу не виникало зайвих питань.

Львівські футболісти (хто за індивідуальним, хто за груповим графіком), але з усією відповідальністю готуються до нового сезону. Перші тренування команда проводила у Львові. Найчастіше футболісти займалися у спортзалі СКА. До речі, «основа» там здобула навіть кубок, присвячений пам’яті лікаря Володимира Галька, який розігрувався львівським колективом наприкінці минулого року. Футболісти почергово обіграли тренерський склад і команду складену із гравців ветеранів ФК «Львів» та звели унічию гру із «дублерами».

Позатим команда «синьо-золотих левів» вийшовши із офіційної відпустки рушила до солідної підготовки. Тренерський штаб, очолюваний Сергієм Ковальцем, збирає гравців і з 20 січня львів’яни (основа і дублери) вирушать на Київщину, де тренуватимуться на базі сучасного спорткомплексу «Княжа Арена», яка знаходиться у селищі міського типу Щасливе.

А 31 січня ФК «Львів» відправляється до Туреччини, де проведе двадцятиденний тренувальний збір. В Анталії команда зіграє п’ять-шість контрольних матчів.

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев