Кому належить "Арсенал"?

Кому належить "Арсенал"?

26 января 2009, понедельник. 08:572009-01-26T08:57:45+02:00

Фактично на сьогодні власником ФК «Арсенал» й досі залишається Вадим Рабинович...

Гучні заяви в. о. президента Прем'єр-ліги Віталія Данилова щодо розслідування причетності до купівлі столичного клубу «Арсенал» Ігоря Коломойського, безперечно, струсонули футбольну громадськість. Прем’ер-ліга у вітчизняному футболі організація нова, так само, як відносно нещодавно публічними для громадськості стали і її власники.

До їхніх слів нині будуть уважно прислухатися, а надто дивитися, наскільки керманичі елітних клубів відповідатимуть за свої ж таки слова. Як кажуть, сказав «а», говори й «б».

Та виявляється, там, де, здавалося б, усе має бути більш-менш зрозуміло, – зараз сутінки (стосовно нового господаря клубу). На всю країну Вадим Рабинович заявив про те, що своє дітище він продав. В цьому контексті напівжартом а напівсерйозно звучала різна ціна продажу: від однієї гривні до пляшки хорошого коньяку, однак факт продажу до суспільства був донесений. Тобто, Рабинович уже не президент клубу. Дещо туманно вийшло з тим, хто все ж таки придбав цей самий клуб. За лічені дні у різноманітних засобах масової інформації встигли пролунати різні імена – нинішнього мера Леоніда Черновецького, його сина Степана Черновецького, мільярдера і власника «Дніпра» Ігоря Коломойського (з чого й почався галас).

Однак, як-то кажуть, менше треба слухати, а більше зважати на факти. А вони виявилися такими. Коли ми спробували отримати у прес-служби прем’єр-ліги відповіді на актуальні питання, нам повідомили наступне: на сьогодні підстав для проведення розслідування немає. На даний момент до прем’єр-ліги не надійшло офіційних документів, які б підтверджували те, що у клуба змінився власник. Фактично на сьогодні власником ФК «Арсенал» й досі залишається Вадим Рабинович. Ні більше, ні менше. Але ж офіційні повідомлення з вуст самого Вадима Зіновійовича вже пролунали. Одразу ж виникає підозра, що подачу документів до прем’єр-ліги про продаж клубу затримують навмисне. Може, наші дорогі мільйонери думали, що, по старій звичці, можновладці зроблять «фінт вухами», як це було раніше, і ніхто не зверне уваги на те, що Ігор Коломойський є співвласником (чи власником) вже, дай, Боже, четвертого за ліком клубу, а сталося навпаки? Тобто, тепер офіційна подача документів дасть привід розпочати розслідування... Та дивує нашу газету не той факт, що про продаж оголошено, а документи не подаються, а те, що на офіційному сайті клубу було написано, що 51 відсоток належить пану Черновецькому, 30% – Ігорю Коломойському, 19% – третім особам. Ми так розуміємо, що якщо сайт офіційний, то інформація теж офіційна. Чи, може, там працюють люди, які розуміються на Футболі так само, як і їхній колишній президент? Скажіть, як можна було на офіційному інтернет-ресурсі викласти інформацію, яка є прямим підтвердженням порушення регламенту ФІФА і УЄФА! До речі, ситуація має кумедне продовження: щойно ця новина викликала резонанс, офіційний сайт «Арсеналу» сам же себе заперечив, назвавши свою попередню новину інформацією «колишнього офіційного сайту». Щиро кажучи, сміх та й годі. Бо адреса сайту залишилася та сама! За якими такими критеріями він став колишнім?! До речі, на цьому самому сайті Володимир Зіновійович досі значиться як президент клубу. А отже, шановне панство, чи потрібні наразі ще якісь документи? Що ж, почекаємо офіційних папірців...

А щодо всієї цієї історії, то, на жаль, на прикладі одного клубу видно все наше вітчизняне футбольне господарство – безлад, закулісні ігри, непрофесіоналізм.

Источник: Олексій Комаровський, «Український футбол», Пресинг


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев