Перший тренувальний день "Закарпаття" розпочався без... головного тренера

Перший тренувальний день "Закарпаття" розпочався без... головного тренера

16 января 2010, суббота. 13:012010-01-16T13:01:01+02:00

Ось і розпочався перший командний збір у 2010 році футболістів ужгородського "Закарпаття" — сьогодні о 13.30 на заміській клубній базі у Сторожниці відбулося колективне зібрання, на якому керівництво привітало з початком робочого процесу гравців та нагадало останнім про турнірні сподівання уболівальників.

Із відпустки "Закарпаття" вийшло останнім, з-поміж інших колективів елітного українського дивізіону, однак, зі слів, власне, футболістів, часу, який залишився до першого офіційного поєдинку року проти донецького "Металурга" (27 лютого) — предостатньо для плідної підготовки. Після новорічно-різдвяних свят у табір команди футболісти повернулися у хорошому гуморі і, як зізнаються, "голодні" до гри мільйонів. Ще б пак, на поле в офіційному матчі востаннє закарпатці виходили 12 грудня минулого року у Полтаві. З тих пір пройшло більше місяця, словом, саме час розпочинати роботу.

А розпочалося командне зібрання без... головного тренера Ігоря Гамули. Ні, в Ігоря Васильовича, хвала Богу, все добре. Просто коуч проходить відповідні курси підвищення кваліфікації і приєднається до своїх підопічних вже у наступний понеділок, 18 січня. У цей час головуватиме граючий тренер досвідчений Олександр Чижевський. Що ж до кадрового потенціалу, то наразі зібралася практично уся минулорічна гвардія, окрім Антона Поступаленка, Олександра Артьоменка, Александара Трішовіча, Павла Ксьонза, Рубена Гомеса, Леандро та Чарлеса Невуче. Якщо з першими двома усе зрозуміло(їх додому відправлено давно), то питання щодо виступів в Ужгороді серба Трішовіча і Ксьонза вирішується, аргентинець Гомес прилетить на Закарпаття з далекої батьківщини сьогодні ввечері, бразилець Леандро до понеділка (через візові проблеми), а нігерієць Невуче "застряв" в Ізраїлі. Та і він з дня на день приєднається до партнерів.

До приїзду Ігоря Гамули, тобто 18 січня, колектив тренуватися у дворазовому режимі: зранку бігові вправи, а ввечері навантаження у тренажерному залі. Далі ж наставник зробить уточнення і подальше розпланує процес. До слова, особлива увага буде прикута до тактичних занять.

З початку наступного тижня гравці проходитимуть медичне обстеження, а вже 27 січня колектив візьме курс на Туреччину, де відбудеться другий етап тренувального процесу. Та до цього ще далекувато. А наразі — радісні усмішки від повернення в активне заняття футболом: таким був перший тренувальний день "Закарпаття" у 2010 році.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: zakarpattja.uz.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев